Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
16

Голосів "проти"
12

Коментарі
  | 1.07.2007 19:02
Анонім – Самсону
На щастя, Ющенко зробив і так досить мудро, як на мій погляд... От якщо він почне роздавати звання Героя направо-наліво до тих пір, поки не повмирали самі учасники кривавих подій, та ще не пройде літ ось так зо двадцять – двадцять п'ять, о, це буде не державна мудрість, а повна дурня. Така ж дурня, як ставити пам'ятники до того, коли громада прийде до згоди стосовно особи. І така ж дурня, як валити пам'ятники, які вже стоять, аби щось повалити, щоб розвести хвилі... Ще мені до вподоби оця пацаняча впевненістьщо я й є самим-самим справжнім українцем, і що українець, який не нацист, і не націоналіст, який не кладе "Кобзаря" під подушку та не ходить, як дурень,
  | 1.07.2007 19:07
посеред хмарочосів у вишиванці, з чубом, у чоботях та шароварах, то це відповідно гнида москальська, а не українець...
Крім того, оті дітки, що кружляють навколо вашого Тягнибока, мабуть не знають, що нацизм в Європі зараз не дуже до вподоби, з суто економічних та політичних причин. Тобто якщо вважати себе європейцем, та рвати з всякої нагоди й без вишиванку на грудях, про це краще вголос не волати, бо не бачити нам ніякої Європи...
  | 1.07.2007 19:23
Крім того не вважаю Україну постколоніальною державою, бо не вважав її відповідно й колонією. Можливо вона була складовою частиною імперії, як на мій смак, її найліпшою й найбагатшою частиною (якщо не враховувати Москву – столиця завжди в особливому становищі). Здається мені, що вважати Україну колонією – це малоросійська хохляцька меншовартість, як доказ скажу, що до України багато людей їхало доживати та вмирати, а людина воліє завжди наостанок опинитися в "тепленькому містечку".
  | 1.07.2007 19:27
Якщо б ви особисто спілкувалися б з європейцями, то знали б, що деякі з них імперіалісти конкретні, маю на увазі французів, і кацапи проти них – діти, щодо імперських вподобань.
Хандусенко   | 1.07.2007 19:55
Незарегистрированный пользователь:
А еще отдельные просто запрещенные в СССР сочинения социалистов-утопистов (их взгляды о демократии и свободе, ...:)))... не смотря на то, что это один из трех источников марксизма) печатались во Франции
А Вы, значит, эти труды усиленно изучали? Вместе с закончившим ВПШ с отличием Ющенко В.А.?
Если вы до сих пор не поняли, отвечаю – я не марксист, мне их учение по фиг.
Хандусенко   | 1.07.2007 20:00
Незарегистрированный пользователь:
Крім того, оті дітки, що кружляють навколо вашого Тягнибока, мабуть не знають, що нацизм в Європі зараз не дуже до вподоби, з суто економічних та політичних причин. Тобто якщо вважати себе європейцем, та рвати з всякої нагоди й без вишиванку на грудях, про це краще вголос не волати, бо не бачити нам ніякої Європи...
Ешё есть вопросик Самсону и Ко – вы можете себе представить, чтобы Тягнибок выполнил своё наставление и, сняв свой дорогой костюмчик и взяв автомат в руки, пошёл бы кормить вшей в схронах?
Хандусенко   | 1.07.2007 20:03
Юрій Самсон:
Нагадую про різницю між мною і вами.
Теперь понятно, откуда у Вас высокий рейтинг. Постить в комментах одно и тоже – это ж большого ума не надо. А рейтинг растёт.
  | 1.07.2007 20:04
ДА! Для Хандусенков главное побольше накакать своими статьями на сайте и в коментах... а на все остальное им плевать с большой горы
довіра   | 1.07.2007 20:18
Хандусенко!!...:-))
У Вас с логикой не сложилось. Это начинает настораживать.
Если что-то было запрещено для чтения в СССР, то это уж точно не могли изучать в Высшей партшколе. Тогда такое чтение называлась антисоветская литература и за такую "шалость" для всех любознательных советских граждан во всех Уголовных Кодексах союзных республике была соответствующая статтья.
До марксиста Вам как до Луны, Вы просто обыкновенный демагог.
Сергей Ковалёв   | 1.07.2007 21:18
О чём тут можно спорить? Гитлеровская шестёрка Шлюхевич был и остаётся врагом. Точка. Любые попытки пересмотреть эту аксиому обречены, как и те, кто такие попытки предпринимает.
Юрій Самсон   | 1.07.2007 22:37
Аноніму:
Дякую за об"ємні коментарі. Думаю, що якщо Ви почнете писати статті на НП – вони будуть цікавими і змістовними. Формально з багатьма Вашими доводами можна було б погодитись, але для цього треба зламати себе емоційно – розлюбити зодити в вишиванці серед хмарочосів, а це таки круто! Повірити в те, що спроба перетворити Україну у всесоюзний цвинтар – ознака "теплоти місця" тощо. Але я не такий старий і гнилий, щоб відмовитися від найкращих емоцій безмежної любові до Батьківщини, естетичної насолоди від нашої культурної спадщини та нетерпимості до всього українського.
Успіху! Щасти!
Юрій Самсон   | 1.07.2007 22:40
Сергей Ковалёв:
Бачу, ти досить вільно повидшся з чужими прізвищами. Певно тому, що своє набув як у тому анекдоті: "Приходить чоловік в РАГС з проханням змінити йому прізвище з Іванова на Ковальов. Його питають – Вам нащо? Він у відповідь – А якщо спитають яке було до Ковальова"
Сєрьога, питаю – так чого фотку зняв з сайту?!
Бо десь в подібному анекдоті є закінчення – б"ють не по паспорту, а по морді?!
Юрій Самсон   | 1.07.2007 22:41
Хандусенко:
Нагадую про різницю між мною і вами. Пишу на "ви" зовсім не через повагу – бо вас там феесбешників з колишніх малоросів, включно з галичанами, у відділі ФСБ з моніторингу Інтернету, сектору українофобства, багато, і беруть вас туди не завдяки інтелекту,а тільки через те, що батьки ваші українці за інерцією вивчили вас української. Так ось, різниця в тому, що я можу ігнорувати ваш спам (вам же заборонено писати власні статті – тільки з переліку санкціонованих ідеологічним відділом ФСБ), а ви мої статті ігнорувати не можете – за функціональними обов'язками зобов'язані лізти в кожну незручну для РФ статтю і хоча щось та патякати. Парі? Я ваше ігноруватиму, а ви моє зможете?
Хандусенко   | 1.07.2007 23:51
довіра:
Если что-то было запрещено для чтения в СССР, то это уж точно не могли изучать в Высшей партшколе.
Вы так думаете? Откуда ж тогда у Ющенко такое параноидальное стремление к демократии? Где ж он мог этого начитаться, как не в ВПШ, которую закончил с отличием по курсу пропагандистское искусство?

Тогда такое чтение называлась антисоветская литература и за такую "шалость" для всех любознательных советских граждан во всех Уголовных Кодексах союзных республике была соответствующая статтья.
Вы же знаете, для тех, кто попал в номенклатуру, законов уже не существовало.
Хандусенко   | 1.07.2007 23:53
Сергей Ковалёв:
О чём тут можно спорить? Гитлеровская шестёрка Шлюхевич был и остаётся врагом. Точка. Любые попытки пересмотреть эту аксиому обречены, как и те, кто такие попытки предпринимает.
Вот это точно. Завтра про него статейку выложу, пусть почитают. Страна должна знать своих героев. И антигероев.