Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
16

Голосів "проти"
12

Коментарі
Юрій Самсон   | 1.07.2007 12:38
Хандусенко:
Я ж написав, – набридло – не суйтесь до моїх статей! Але ж вам не можна – виза рознарядкою маєте всі такі статті коментувати...
Юрій Самсон   | 1.07.2007 12:42
Станіслав Овчаренко:
Не ризикну навіть щось додати до Вашого мудрого і цілком слушного коментаря щодо природи ЇХ ненависті до всього українського (тай не тільки), що має своєю цінніст. СВОБОДУ! Дякую.
довіра   | 1.07.2007 12:49
П.Орлик дійсно був високоосвіченою людиною, але він не писав той текст мовою, якою ми (але не Ви!) тепер спілкуємося, він взагалі то знав декілька мов. Цікаво, що згодом Орлик опинився во Франції, він навіть отримав від короля землю під Парижем, цю місцевість згодом назвали Орлі. Нащадки П.Орлика з того часу почали слугувати французькій короні. Далі, наведений Вами текст було відредаговано за радянських часів, такими саме "вченими", як Ви, шановний. Така доля й решти наведених Вами начебто історичних документів.
Приклад, за радянських часів в Радянському Союзі не було надруковано повного зібрання творів К.Маркса та Ф.Енгельса (класиків марксизму-ленінізму!!). Чому?
довіра   | 1.07.2007 12:58
продовження=
А тому що ці класики марксизму-ленінізму дозволили собі досить жорстко критикувати російську політику. Це було одній з причин чому партійна влада СРСР не визнавала творів своїх "батьків", бо всі вони продовжували саме цю політику!!! Така вона радянська історична наука та її об'єктивність. Це так, для розвитку Вашого кругозору. До речі в сьогоднішній Росії до цього часу ці твори не надруковані... За той саме причини. Бережіть себе
Юрій Самсон   | 1.07.2007 13:06
довіра:
Друже, переконувати Тих, хто працює на російські спецслужби – марна справа... Тим більше, що вони не висловлюють своїх думок – лишень розсилають затверджені і апробовані їх спецвідділами тексти. (зверніть увагу, ця пропаганда спочатку з"являється на всяких там чорносотенських сайтах, а тоді множиться практично без змін на наших форумах) А ось, якщо зібрати Ваші коментарі – вже б вийшло декілька цікавих статтей. Може не варто на хандусенків розтрачати час – опублікуйте щось своє?
  | 1.07.2007 14:03
Самсону
Да, відповідно гіперболізоване, є таке...)))
А ваше "я" відповідно теж настільки не гіперболізоване, що ви вирішуете імперативно, хто герой, а хто вже ні.
Щодо пасажу про велике підприємство пояснюю, що сприймаю будь-яку державу приблизно як виробниче підприємство, чим воно більше і стабільніше в цілому, тим воно краще для середнього пересічного громадянина. Ваші спроби призначати за власним роздумом нових героів вважаю деструктивною саме на цей час політикою, бо то, що ми цілком різні у цій країні – це об'єктивна реальність, і виходити потрібно сам з цього, якщо ви дійсно переймаєтеся Україною як державою.
Якось називатися не бачу сенсу, бо почнеться дурне сперечання.
Юрій Самсон   | 1.07.2007 15:06
Незарегистрированный пользователь:
Надалі називатиму Вас Анонімом, домовились?
Щодо того, хто визначатиме героїв. Впевнений, у Президента Ющенка вистачить державної мудрості присвоїти в найближчі дні Роману Шухевичу звання Героя України (посмертно). Немає в нашій країні "цілком різних". Є ті, хто вважають себе синами та доньками України і пов"язують з Україною своє майбутнє та майбутнє свого роду, а є ті (окупанти та їх нащадки), хто лютою ненавистю горить до землі, на якій живе. Таке було в Польщі та Фінляндії 1918 року, таке ще є в Грузії, Литві, Латвії, Естонії та інших постколоніальних державах. Але природа речей невблаганна – їм згоріти у власній ненависті, нам жити в Україні.
  | 1.07.2007 15:47
Вам жить в Окраине, а всем остальным в МАЛОРОССИИ, это раз. А два если не согласен с нациками – значит агент ФСБ? По вашей логике- вы агенты ЦРУ. Парочка защитников шухевичей пытаются гнать большую волну от имени
всего народа Украины. Славно.
Хандусенко   | 1.07.2007 16:46
Станіслав Овчаренко:
Коммунизм был гораздо страшнее нацизма по всему миру.
Неужели? Чем докажете?
Хандусенко   | 1.07.2007 16:48
довіра:
Нащадки П.Орлика з того часу почали слугувати французькій короні.
Ваши "герои" служили кому угодно, кроме собственного народа.
Хандусенко   | 1.07.2007 16:52
довіра:
А тому що ці класики марксизму-ленінізму дозволили собі досить жорстко критикувати російську політику. Це було одній з причин чому партійна влада СРСР не визнавала творів своїх "батьків", бо всі вони продовжували саме цю політику!!! Така вона радянська історична наука та її об'єктивність. Це так, для розвитку Вашого кругозору. До речі в сьогоднішній Росії до цього часу ці твори не надруковані... За той саме причини. Бережіть себе
А откуда у Вас такие сведения? Они ж не пропечатаны. Снова сказочки? Назовите эти произведения.
А то, что немцы критиковали Россию – так это в порядке вещей, она у них ещё со времён Александра Невского поперёк горла.
Хандусенко   | 1.07.2007 17:01
Юрій Самсон:
Впевнений, у Президента Ющенка вистачить державної мудрості присвоїти в найближчі дні Роману Шухевичу звання Героя України (посмертно).

Нет у него мудрости, тем более державной. А если присвоит – это будет началом конца Украины.Фашизм не пройдёт. No passaran!

Є ті, хто вважають себе синами та доньками України і пов"язують з Україною своє майбутнє та майбутнє свого роду, а є ті (окупанти та їх нащадки), хто лютою ненавистю горить до землі, на якій живе.
Есть одурманенные украинством, а есть те, для кого Родина и государство – две огромнейшие разницы! Это понятно или нет?
Хандусенко   | 1.07.2007 17:03
Юрій Самсон:
а є ті (окупанти та їх нащадки), хто лютою ненавистю горить до землі, на якій живе.
А теперь расскажите мне, когда это моя родная Новороссия стала украинской? Кто и когда осваивал Дикое Поле? И кто здесь оккупанты?
Юрій Самсон   | 1.07.2007 17:38
Хандусенко:
Нагадую про різницю між мною і вами. Пишу на "ви" зовсім не через повагу – бо вас там феесбешників з колишніх малоросів, включно з галичанами, у відділі ФСБ з моніторингу Інтернету, сектору українофобства, багато, і беруть вас туди не завдяки інтелекту,а тільки через те, що батьки ваші українці за інерцією вивчили вас української. Так ось, різниця в тому, що я можу ігнорувати ваш спам (вам же заборонено писати власні статті – тільки з переліку санкціонованих ідеологічним відділом ФСБ), а ви мої статті ігнорувати не можете – за функціональними обов'язками зобов'язані лізти в кожну незручну для РФ статтю і хоча щось та патякати. Парі? Я ваше ігноруватиму, а ви моє зможете?
  | 1.07.2007 18:04
Специально для Хандусенко.
Полное собрание сочинений К.Маркс и Ф.Энгельса было опубликовано в ГДР. А еще отдельные просто запрещенные в СССР сочинения социалистов-утопистов (их взгляды о демократии и свободе, ...:)))... не смотря на то, что это один из трех источников марксизма) печатались во Франции, но Вам это не нужно, хотя б потому что ни читать их, ни воспринять их идей жителям БАЛЬШОВА ГАНДУРАСА не дано. Умом Россию не понять