Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
16

Голосів "проти"
12

Коментарі
довіра   | 30.06.2007 00:09
:))...
Яка країна, такий й тер.акт від членоідів КПУ та решток вірних нащадків картатого збожеволілого дідуся
Олекса Косар   | 30.06.2007 00:11
Цей ляпас не тільки Ющенку. Але Президент – він. І свої слова про націю, які часто проголошує, треба і ділом підкріпляти...
Юрій Самсон   | 30.06.2007 00:16
довіра:
Олекса Косар:
Друзі! Погоджуюсь з вами! Дякую за увагу у такий пізній час!
  | 30.06.2007 00:18
Треба подавати позов у суд на міську адміністрацію, яка з порушеннями прийняла рішення. А нам всім потрібно сьогодні виходити на вулиці на святкування ювілею. Поки українці будуть вибирати неукраїнську влади – нічого не зміниться. І нехай кожен по можливості розказує друзям, знайомим правду про УПА і героя Шухевича. Більшість у тумані стереотипів, а інформації дуже мало.
Олена Олійник   | 30.06.2007 00:33
Чудова робота, Юрко.
Тим більше підстав для нас все ж таки прийти.
Якщо дій київської адміністрації дійсно були такими, цього не можна так лишити. Але ПСПУ й інші істерики все одно були б там, як завжди робили.
Я була на Майдані восени 2005, коли мало відбутися вшанування вояків УПА і іхня хода, а замість того відбулася бійка та шабаш Вітренко-Каурова (останній запам'ятався недавнім облиттям фекаліями). Тоді це був шок для мене, а нині вже нічого не дивує.
От лише, хлопці (із Олексою включно), ви хоча б тут облишили Президента. З цього боку він робить все, що може. І хіба замало зробив? Голодомор змусив визнати, кожне 9 травня закликає до примирення, наражаючись на брутальність ветеранів
Юрій Самсон   | 30.06.2007 00:42
Олена Олійник:
Дякую, Оленко! Мені надзвичайно приємно чути слова Вашої підтримки.
Дії КМДА дійсно були такими – саме київська влада попросила вітренківців і комуністів попросила заявку на проведення акцій протидії (у мене на руках підтверджуючі документи).
Щодо Президента. Зробив він замало, міг би й більше. Але все ж як це приємно мати нарешті таки УКРАЇНСЬКОГО Президента – і його указ щодо вшанування Шухевича, рівно як і подружжя Стецьків – річ надзвичайно важлива. За що я йому персонально вдячний. Та й завдяки цьому указу Черновецький не ризикнув заборонити акцію повністю: марш від будинку офіцерів до Європейської площі з 17.00 таки відбудеться!
довіра   | 30.06.2007 01:14
Свого часу на кошти простих емігрантів було збудовано пам'ятник... це загальновідома американська статуя Свободи, один із символів сьогоднішньої Америки. До чого я підвожу?
На сторінках "НП" ми можемо обговорити та запропонувати всім не байдужим українцям зібрати кошти на будівництво, наприклад, в Києві пам'ятника Роману Шухевичу. Народного пам'ятника.
Хоча б тому, що він може слугувати сучасним символом боротьби за справжнє відродження української державності.
Підтримайте мене, я переконаний що це того варто.
Олена Олійник   | 30.06.2007 01:44
довіра:
Підтримую.
Веддаарди   | 30.06.2007 01:47
А ещё в Киеве памятник Антонову есть. Тому самому, в честь которого Аны, самолёты такие. Антонов в своё время сделал для Украины не меньше, чем Шухевич. Но его не вспоминают. То ли потому, что с фашистами не сотрудничал, то ли потому, что против СССР не выступал. А скорее потому, что это не вызовет того противостояния, которое с Шухевичем связано.

Ющенко действительно мог бы больше сделать. Я так ждал его речь 22 июня. Об освободительных войсках Вермахта... А он только на советских датах пиарится, даже 30 июня, небось, не вспомнит.
Юрій Самсон   | 30.06.2007 10:06
Олена Олійник:
довіра:
Щодо пам"ятнику – повністю підтримую!
Такі важливі ініціативи не варто відкладати на довго. Пропоную створити оргкомітет – спочатку віртуальний. А згодом зустрінемось для вироблення стратегії та конкретизації дій і планів.
(Пишіть до приватних повідомлень)
  | 30.06.2007 10:10
шухевича в топку вместе с ющем...
  | 30.06.2007 10:12
довіра:
Свого часу на кошти простих емігрантів було збудовано пам'ятник... це загальновідома американська статуя Свободи, один із символів сьогоднішньої Америки. До чого я підвожу?
На сторінках "НП" ми можемо обговорити та запропонувати всім не байдужим українцям зібрати кошти на будівництво, наприклад, в Києві пам'ятника Роману Шухевичу. Народного пам'ятника.
Хоча б тому, що він може слугувати сучасним символом боротьби за справжнє відродження української державності.
Підтримайте мене, я переконаний що це того варто.
краще зберіть гроші собі на лікарство від голови...
  | 30.06.2007 10:33
"Київська міська державна адміністрація Леоніда Черновецького спромоглася частково заборонити проведення масових урочистих акцій з вшанування одного з чільних провідників українського визвольного руху 20-50-х рр. ХХ століття, визначного військового та політичного діяча Романа Шухевича, – черговий ляпас Президентові Ющенку руками судді райсуду. " – полное гы-гы... собаке – собачья смерть...
довіра   | 30.06.2007 10:46
nvgator@meta.ua
  | 30.06.2007 11:27
довіра:
nvgator@meta.ua
что это, если не секрет?