Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Верховна ЗРада атакує! Ще один удар по заробітчанах

Гетьман | 13.06.2007 14:26

9
Рейтинг
9


Голосів "за"
14

Голосів "проти"
5

Почувши виступи верховних зрадників, та їх способи вирішення проблеми соціальної справедливості невільно задаєшся питанням: а вони справді такі дурні чи тільки прикидаються? Мова йде про прийняття закону депутатами за яким скасовується соціальна допомога всім заробітчанам, методом вияснення хто поїхав закордон на більший термін.

Дійсно несправедливо, коли людина, маючи досить доходу, отримує ще й соціальну допомогу. Але чи правильно записати до цих гендлярів всіх заробітчан? Та чи правильним є підхід, що раз поїхав закордон на більший термін-значить обов'язково маєш привезти гроші в Україну, і депутати обов'язково мають порахувати ці гроші? Чи може критерії визначення соціальних махляторів є показник кількості майна яким хтось володіє? Та при чому тут депутати, до тяжко зароблених людських грошей в далеких країнах? І чи мають вони право осуджувати цих людей задля підняття собі рейтингів в своїх виборців?

Відповідаючи на ці питання, варто вияснити, а кого саме зібрались покарати депутати в такий спосіб. З проведеної дискусії під куполом мучення народного, стає цілком зрозуміло, що ці особи дуже далекі від того, як це заробляти гроші закордоном. При чому це стає зрозумілим ще й з того моменту, що крім потішити свою публіку (виборців), ніякої іншої користі від цього закону не буде.

Хто ж такі ті злосні заробітчани, що не дають спокою депутатам-промосковщикам і стали чуть не основною загрозою для них в останні тижні? Це хіба тільки в очах тих, хто ніколи не бачив оцих заробітчан, вони можуть виглядати так, як описував їх один з регіоналів (приблизний зміст сказаного на російській мові): "Ось один заробив грошей і відкрив собі ресторан, а другий на бусі по шість ходок зі Львова до Польщі в день робить і заробляє великі гроші. І ці люди ще й соціальну допомогу отримують?Вам люди мали розповідати (звертався до якогось іншого "хорошого") як вони обурювались, коли бачили як на Мерседесі за цією допомогою приїжджали. В той час, як інша частина недоотримує цю допомогу." Казка очевидна. Бо більшість і близько цього не має-це міф. А запропонований Закон направлений саме проти всіх, а описаним людям він не зробить ні найменшої шкоди, бо їх соціальна допомога від корупції. При чому тут навмисно зроблено протиставляння Західної України-Східній. Це випливає з сформованої думки, що вся Західна Україна на заробітках. Мовляв, от заробляєте гроші ще й допомогу отримуєте, а на Сході багато хто недоотримує цю допомогу. Не знаю, може й справді їм з їх пенсіями не менше 800 гр. та всякими надбавками за шкідливість та статусами різними: дітей війни і т. п. не вистачає грошей, але ж чи цим сильно наїдяться, якщо заберуть в наших людей державні подачки названі допомогою?

А насправді ж більшість заробітчан-це люди які не знайшли гідної роботи в Україні. Де за ті копійки, що пропонується як оплата праці, ні навчатись, ні житло не купиш, лиш їсти та одягтися пристойно, а ще телевізор чи холодильник який в кредит можна купити. Не від добра закордон їдуть і не на курорт. Все життя там-це тяжка щоденна праця, без будь-якого психологічного комфорту, з думкою лиш: дома колись буде краще і можливо жити. (Це зі слів багатьох моїх знайомих, сам я на заробітках ще не був). А дома залишаються сім'ї...

Що ж запропонували цим людям депутати, скасували їм соціальну допомогу держави, наче це їх власна? Забрали її через те, що ті бач втекли від роботи на їх фірмочках за копійки? Це вони так мстяться за не підтримку їм, а ті кого вони підтримували в цей час мовчать в тряпочку і відпочивають на курортах? Хай поки що мотиви таких дій залишиться на їх совісті, а потім подивимся.

Цікаво, а чого ж депутати собі не по скасовують усілякі соціальні пільги від держави? Адже вони зовсім не бідні люди, і ті затрати, що йдуть на них цілком могли покрити всі недостачі? Та ж ні треба забирати завжди в того хто слабший, а для себе вони виправдання завжди знайдуть, тільки щоб жирувати й далі.

Про не дуже розумний спосіб визначення кому належить соціальна допомога по безробіттю, а кому ні, вже говорилось вище. Та мабуть іншого не знайшли як виясняти в прикордонної служби: хто поїхав закордон-той значить мусить мати гроші. Бо інший спосіб, логічний, це хто якою кількістю майна володіє, зачіпає прямо їх та їх чинуш, що "стравоходами" діляться з ними прибутками. От тому їм така недолугість скинута на невластиві функції прикордонникам. Але чи знають ці депутати, що ж не всім вдається заробити грошей, а є й процент, який терпить невдачу. Їх відповідно за цим, кидають взагалі на призволяще!

Чому ж люди все таки оформляють цю допомогу, їдучи на заробітки? А тому, що перш ніж поїхати, треба заплатити рекету, що вернутись звідти цілим і з заробленим, і таки попасти закордон на роботу, а не в лікарню, і коштує це від 1000 доларів (приблизно місячний заробіток). Про того ділка на бусі, що описував далекий депутат-це постійні зв'язки з митницею з цим самим рекетом, міліцією-це інша категорія людей, ніж заробітчани-це ближче до контрабандистів.

По друге, чого сім'ї отримують соціальну допомогу за свої родичів? А тому, що знову ж таки далекі депутати не врахували ще одної суттєвої речі. А саме, що оплата зароблених грошей, як правило, не є помісячною, а отримується по мірі виконаної роботи або привозиться не частіше як раз в півроку (чи три місяці). А на що ж жити сім'ї весь цей час? Якраз тут і дається чути мізерна, але таки допомога на певний час. Та це тепер має все менше значення, бо є інші варіанти отримати підтримку, не від держави, та правда й подяка відповідна буде-не державі.

Отже, такий Закон і такі наміри депутатів встановлювати соціальну справедливість-це лиш гнобити і заганяти далі в проблеми тих, в кого вони й так є. А ті, хто купив собі соціальну допомогу, той і далі її купуватиме, посміюючись над іншими. Тепер правда в нього буде більше грошей і вчасно їх отримуватиме, бо ж зі скількох "жуликів" цю допомогу знімають...

От так то, віддати політику в руки антинародні та антиукраїнські! А скільки ж запевнень, що живем собі окремо від них, так то воно так, але вони ж до нас добираються і добираються. Не втечеш і не сховаєшся навіть закордоном-найдуть спосіб дістати. Та нічого, пережили якось Кравчука, пережили Кучму, переживем і Януковича з Морозом. А що Ющенко спитаєте ви? А нічого, просто прокоментує, а потім підпише всі Закони видані Зрадою в ході якихось домовленостей та й по всьому.

На сам кінець напрошуються самі собою слова: Надійся на себе Українцю, бо ніхто крім нас!

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua