Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
оранжизм   сакральное   метафизика политики
-8
Рейтинг
-8


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
11

Коментарі
Петро Гiренко   | 25.05.2007 16:32
Если пишете для раздела Политика, а не Заметки пациента психбольницы или Художественно познание нирваны, извольте писать внятно. Если (предположим!) Вам есть что сказать, не прячте это в информационном мусоре. Умные люди не умничают – это Вам на заметку, вдруг пригодится...
goutsoullac   | 25.05.2007 16:47
В том то и ваша беда, господин Гиренко, что вы отказываетесь видеть реальные метафизические корни ситуации. Из-за таких как вы Украина и проиграла метафизическому проекту "Российская империя"
  | 25.05.2007 16:49
А чого російською стаття?!
Петро Гiренко   | 25.05.2007 16:56
:))) Вы в здравом уме, пан "Набор букв"? Если Вам чудится победа Росии, примите холодный душ, может, очнетесь от бреда. Тем более, так возвеличивать мою скромную фигуру?:))) Украина надежно и неотвратимо идет на Запад. И никакие шаманы своими бессмысленными нашептываниями ее не остановят. Но посмеяться иногда не мешает. Если не лень, пописывайте еще. Посмеемся.
goutsoullac   | 25.05.2007 17:01
Петро_Гiренко:
Вы читаете, и, о Боже, выносите совсем противоположный смысл!
Какое же у Вас скудоумие ума.
Я вам меньше двух балов на экзамене не поставил бы.
Читал я Ваши статьи – словесный п...нос "на тему".
А где оригинальность?
goutsoullac   | 25.05.2007 17:02
Незарегистрированный пользователь:
Щоб для москалів було зрозуміло:))
  | 25.05.2007 18:51
кошмар! психоз налицо. до задницы в нормальных странах ваши идеи. люди просто жить хорошо хотят, а не москалей гонять
Дмитро_Суми   | 25.05.2007 20:01
После дугинского эпиграфа дальше можно не читать. Ваш сапог свят, я понимаю. Меня вообще тошнит от этого по-российски политтехнологичного стиля, метафизического. Тьфу...
  | 25.05.2007 22:20
Unique
Все значно простіше. У статті В.Єшкілєва "Ордалії" є пояснення і нашої сучасності, І Вашої статті: в жодному разі не можна було засипати прірву сіж дворянами та кріпосними, бо з останніх таке полізе... "Кожен дворянин, навіть у мирні часи, стояв за крок від дуелі – себто, від Божого суду. І завжди мав можливість віднести криваву апеляцію до останньої та незаперечної інстанції – до невідомих і всемогутніх Сил, що від початку правлять підсонням. "... "Ми живемо вже після світового "бунту мас". Наша доба є космічно далекою від моральних координат дворянства першої половини ХІХ сторіччя. Наші "ордалії" відбуваються лише у форматі політкоректної мастурбації.Наша хробачкова моральність
  | 25.05.2007 22:26
Unique
не дозволяє витягти негідника і мерзотника на Божий суд. Наші наклепники невразливі. Наші хами і бєспрєдєльщікі не лякані та озквітлі. Наші багатії знають ціну нашим суддям. Наші політики виправдовуються словами і вчинками дешевих утриманок. Нам уже важко уявити, що після проголошення свободи слова у Франції 1831 року, тільки між журналістами за чотири роки відбулося 180 дуелей. Ми живемо в сірому світі, де правлять невидимі чабани електоральних більшостей. Здається мені, де Кавеньяк недопрацював свого часу... як кат."
Єшкілєв – справді дуже цікавий автор і я із задоволенням його процитував.
Про Вас цього, вибачте, не скажу. І не процитую...