Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
3
Рейтинг
3


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
3

Кто может такое писать про украинцев? Або: чи це Ваш цивилизацийний вибир, пани та панове?

Петро Гiренко | 21.05.2007 09:39
На самом центральном, прямо-таки нанизанном на "вертикаль власти",общественно-деловом сайте России-Росбизнесконсалтинг (РБК),как только новости об Украине,форум взрывается такой ярой мизантропией и просто уголовщиной, что питающим иллюзии насчет России, нужно это читать, как лекарство (шокотерапия).
Коментарі
Гетьман   | 21.05.2007 10:10
Посилання чомусь не відкривається.
Олена Олійник   | 21.05.2007 11:13
Підтримую Гетьмана:- (
Петро Гiренко   | 21.05.2007 11:41
Помилка в адресе! Я вже попрохав техпиддержку заминити адресу. Скоро довжно бути поправлено, я надиюсь.
  | 21.05.2007 12:50
Не открывается!!!
  | 2.07.2007 10:44
Петро_Гiренко:
А Ви зустрічали інше ставлення до українців та України на російських та проросійських форумах? Якщо зустрінете де немає ненависті – скиньте посилання, ТАКУ ЕКЗОТИКУ ВАРТО ПОБАЧИТИ
  | 2.07.2007 13:04
Зростання національної свідомості українців наприкінці ХІХ ст. призвело до розмежування української інтелігенції. Старше покоління віддавало перевагу у вирішенні "українського питання" культурно-просвітницькій справі, його вимоги зводилися до поміркованих реформ, які б скасували національно-культурні обмеження для українців у Російській імперії.
  | 2.07.2007 13:05
Наше покоління мусить створити свою українську національну ідеологію для боротьби за визволення нації і для створення своєї держави... Будемо жити своїм розумом, хоч би він був і неотесаний, мужичий, бо інакше ми своєї нації ніколи не визволимо. В протилежність московському революційному інтернаціоналізму і соціалізму, наш шлях іде по лінії індивідуалізму і революційного націоналізму
  | 2.07.2007 13:05
"Українська нація мусить скинути пановання чужинців, бо вони огиджують саму душу нації. Мусить добути собі свободу, хоч би захиталася ціла Росія! Мусить добути собі визволення з рабства національного та політичного, хоч би пролилися ріки крови! А та кров, що поллється, впаде як народне прокляття на Вашу голову, пане міністер, і на голови всіх гнобителів нашої нації".
  | 6.07.2007 11:40
Олена Олійник:
Підтримую Гіренка!
  | 6.07.2007 14:23
России-Росбизнесконсалтинг (РБК),как только новости об Украине,форум взрывается такой ярой мизантропией и просто уголовщиной, что питающим иллюзии насчет России, нужно это читать, как лекарство (шокотерапия)
  | 6.07.2007 14:32
ТАКУ ЕКЗОТИКУ ВАРТО ПОБАЧИТИ
  | 6.07.2007 14:33
навіть інакше – не просто побачити, а відчути на собі!
  | 6.07.2007 15:37
вільна Україна від Кавказу до Карпат!
  | 6.07.2007 15:39
Петро!
Коли вас можна чекати на нашій святій землі?:))
Юрій Самсон   | 7.07.2007 22:55
Друже Петре!
Раджу Вам відвідувати українські сайти – там набагато цікавіше! І не тільки українські за 2пропискою", але й за духом!
Бо за пропискою якраз часто можна зустріти цинічну брехню та відверте українофобство: (((