Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Німеччина   консульство   консульство Німеччини   віза   співбесіда   Германия   консульсвто Германии   виза   Міністерство Закордонних Справ   спрощення візового режиму   отримання дати співбесіди   плата

Отримання дати співбесіди в консульстві Німеччини – зміни на гірше

Igor | 22.02.2007 11:23

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
0

Віднедавна змінилась процедура отримання дати співбесіди в консульстві Німеччини.
І змінилась в сторону ускладнення і надодачу стала платною...


Ті з громадян України, яким необхідно поїхати в Німеччину і які зайшли на сайт консульства Німеччини віднедавна зауважили там неприємні змніи.

Змінилась процедура отримання дати співбесіди в консульстві Німеччини.

І змінилась в сторону ускладнення і надодачу стала платною...

Раніше на офіційному сайті консульства можна було заповнити просту форму і отримати по мейлу дату співбесіди – все просто і зрозуміло.

Тепер -

Офіційна сторінка:

http://www.kiew.diplo.de/Vertretung/kiew/uk/05/Visa/Wie__Laeuft__Verfahren__Grundsaetzlich__Ab.html

лінк "Призначення дати співбесіди" веде на

http://www.contactcentre-de-ua.com/

який по замовчуванню є англійським...

вибираємо українську мову.

І бачимо -

Збір за послугу призначення дати співбесіди через центр обслуговування / веб-сторінку на одну особу (сервісний збір) становить 35 гривень (що відповідає прибл. 5 Євро, вкл. ПДВ) і сплачується незалежно від візового збору.

Сервісний збір необхідно сплатити в одному із відділень Промінвестбанку до того, як отримувати дату співбесіди. Цей збір назад не повертається.


В меню вибираємо пункт "Інформація про банк для сплати сервісного збору"

http://www.contactcentre-de-ua.com/ukraine/designated.aspx

Отримуємо сторінку з англійською назвою "Designated Bank"

читаємо більш докладно куди ж платити і бачимо -

Будь ласка, зверніть увагу на те, щоб платіжне доручення для оплати сервісного збору (отримувач – фірма РНТ) містило насупну інформацію: номер Вашого закордонного паспорта, Ваше прізвище та ім'я латинськими літерами так, як написано у Вашому закордонному паспорті.

Що ж це за фірма РНТ? Де її реквізити? Важко повірити, що завітавши в будь-яке відділення Промінвестбанку і сказавши "я хочу заплатити 35 гривень фірмі РНТ за призначееня дати співбесіди в консульстві Німеччини" працівники банку дійсно вас зрозуміють і будуть знати реквізити цієї фірми...

І загалом не зрозуміло – чому за призначення дати співбесіди тепер треба платити 35 грн? Адже раніше ця послуга була безкоштовною. Що про це сказано у двосторонніх домовленостях про "спрощення" візового режиму?

Ну що ж, ідемо далі по сайту.

Пункт меню "Призначення дати співбесіди" http://www.contactcentre-de-ua.com/ukraine/ScheduleUkraine.aspx

і далі лінк "Призначення дати співбесіди" – http://www.contactcentre-de-ua.com/Germany-UKraine/WebApplicants/AcceptApplicant.aspx?param=hg7+gOJKDsfBFtdkXti5KIVt5qQmcFioC6UTTWIeqDOLjj/3Ooq6R8O+CwHuE57J

веде на сторінку, яка є повністю англійською і змінити її на будь-яку іншу немає взагалі ніякої можливості... Консульство Німеччини в Україні і сторінка на англійській мові... Ну можна б ще було зрозуміти, якби сторінка була на німецькій або на українській, але на англійській... Для кого ж написаний цей сайт насправді?На самому сайті консульства Німеччини

http://www.kiew.diplo.de/Vertretung/kiew/uk/05/Visa/FAQ/Termin__Einholen.html

можна почитати

метою подальшого скорочення часу очікування для заявників та уникнення зайвих труднощів Посольство Німеччини в Києві у співпраці з фірмою VFS змінило процедуру призначення дати співбесіди. VFS є досвідченим партнером Посольства Німеччини та Посольств і Генеральних консульств інших іноземних держав у всьому світі.

Починаючи з 19 лютого 2007 року, отримати дату для співбесіди та подання візової заяви можна лише через фірму VFS


І при чому тут фірма РНТ, на яку треба платити? Як РНТ пов"язана з VFS?

Дуже хотілось би отримати коментарі відповідальних осіб про фірму-посередник, і головне – про додатковий збір плати за призначення співбесіди, якої раніше не було.

Як це все в"яжеться з двосторонніми домовленостями про спрощення візового режиму?

Виникають сумніви, що в умовах боротьби за крісло міністра закордонних справ, хтось із цього міністерства зверне увагу на дане нововведення і зацікавиться його законністю...

Вже навіть не хочеться ставити тривіальні питання, на зразок – як довго ще українцям доведеться пояснювати у консульствах різних країн чого ти бажаєш поїхати у їхню країну і переконувати, що маючи вищу освіту і хорошу роботу тут, ти там не збираєшся залишитись на роботі прибиральника чи повії...

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua