Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги
  • Новини проекту

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації



 

Зміни у Правилах "Народної правди"

2.10.2009
Закликаємо користувачів повідомляти про "чорний піар", неякісні та рекламні тексти на наш мейл.
Коментарі
Сезам   | 2.10.2009 18:26
Зверніть будьласка увагу на кількість лінків від автора holos та на який сайт він посилається.
Білка   | 3.10.2009 11:32
Катря дістала рекламою БЮТ
Білка   | 3.10.2009 11:46
Може було б доцільно обмежити авторів правом публікувати одну статтю протягом 24 годин (календарний день), враховуючи вимоги вказані вище?
jurko   | 4.10.2009 01:41
Не допускаються дискримінація і образи за національною, расовою та релігійною ознаками.
Саме такий вигляд має один із пунктів Правил. У той же час без жодної уваги редакції залишаються пости таких авторів, як не-свидомый, Борис Бородин, Сибиряк тощо, переповнені зневажливим ставленням, та образливими висловлюваннями щодо української мови, українців на кшталт: "хохлобидло", "хохлопідори" та подібне. Нема також жодної реакції на відвертий флуд у вигляді потоку лінків одного автора.
Правила для того існують, щоб ними керуватися. Тому, шановна редакціє, або керуймося ними, або міняйте Правила, щоб у авторів і користувачів не було ілюзій.
Никита   | 5.10.2009 02:21
Білка:
Може було б доцільно обмежити авторів правом публікувати одну статтю протягом 24 годин (календарний день), враховуючи вимоги вказані вище?
Одну статтю і один лінк. Навіть не протягом 24 годин, а зробити таке правило:

ОДНА стаття і ОДИН лінк ОДНОГО автора на першій сторінці.

Це би вирішило більшість питань!
Ігор Лубківський   | 7.10.2009 15:34
Було б добре, щолб вони для початку хоча б зі статтями порядок навели, про коменти вже й не кажу
Михайло Скорич   | 12.10.2009 10:45
Білка:
Може було б доцільно обмежити авторів правом публікувати одну статтю протягом 24 годин (календарний день), враховуючи вимоги вказані вище?
Підтримую. Але – 1 стаття і 2 лінки
Олена Олійник   | 13.10.2009 14:25
Дякую редакції за прорив, хоча упередженому модератору (а такий завжди знайдеться) все одно лишаеться багато місця для маневру.
Щодо суперечливих питань – я пропоную відрізняти злісних лінкарів (тих, хто взагалі не дає ані статей, ані фоторепортажів) від просто лінкарів. А серед злісних в першу чергу звертати увагу на тих, хто – таки да – завжди посилається на один і той самий сайт. В цьому сенсі дуже показовим є приклад Побарабаніва, який (зауважте) давно оселився серед лідерів рейтингової таблиці, нічого власне не роблячи для НП.
Але, звичайно, зворотньої сили закон мати не повинен.
ДЕМЬЯН БЕДНЫЙ   | 26.10.2009 12:14
Выборы мертвых политиков – АМОРАЛЬНЫ! Все 4 основных депутата: Литвин, Ющенко, Янукович и Тимошенко – уважаемые и богатые люди... но как политики и "посланци народу" они давно уже мертвы... из-за антинародной законодательной "творчости", правда успели задушить своих конкурентов... Нам сейчас разве нужен такой Президент? Голосуем против всех!

Публикую статью ALEXMAMBA и хочу спросить редакцию... куда подевалайсь у вас демократия и свобода слова??? Верните ее на сайт!
Циля Зингельшухер   | 31.10.2009 19:01
Цікаво...а навіщо ж тоді існує кнопочка "Повідомити модератора" під кожною статтею, шо ви просите висилати своє обурення про розміщення передруків, відвертої реклами або неякісних матеріалів електронною поштою!? Ви що її не читаєте?
Думаю, якби ви самі, шановна редакція, не гналися за рейтингом та кількістью "чєловєко-кліков" на одиницю часу, то зрозуміли б що розміщення лінків на сайті взагалі не потрібне...
ДЕМЬЯН БЕДНЫЙ   | 2.11.2009 18:33
опять просят доносить...