Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
1
Рейтинг
1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
1

Коментарі
Tomodachi   | 3.09.2014 13:22
А в католицизмі це неможливо. Бо коли кардинали обирають із свого середовища Патріарха Західної Церкви, римського Папу, то він фактично втрачає національність.
Так і Гундяєв Кірілл втрати свою мордовську національність. Ну і що? А пап Іван-Павло ІІ хіба відрікся від своєї національності? Навіщо пересмикувати?

Але я не про це хотів сказати – ось ви знову чекаєте не дочекаєтесь. як у сусіда чи корова, чи Путін чи їх "мір" здохне, замість того аби дбати про свій "мір", розвивати свої ідеї, піклуватися своїми потребами"! Просто дивно, коли людина замість клопотатися тим, що в серці Галичини сидять догналівці, які розїдають наш "мір" він журиться як там з РПЦ!
Ігор Бурдяк   | 3.09.2014 14:07
Tomodachi:
ви знову чекаєте не дочекаєтесь. як у сусіда чи корова, чи Путін чи їх "мір" здохне, замість того аби дбати про свій "мір", розвивати свої ідеї, піклуватися своїми потребами"! Просто дивно, коли людина замість клопотатися тим, що в серці Галичини сидять догналівці, які розїдають наш "мір" він журиться як там з РПЦ!
Для того, щоб розбудувати Україну у сучасну європейську державу, нам обов"язково потрібен крах сучасного російського політичного режиму. Це сьогодні першочергове завдання.
Розумію, що вас влаштовує "русский мир". Та таких, слава Богу, в Україні лише 10%.
І до чого тут "догналівці"? Вони що, нині загрожують українській Державі?
Ігор Бурдяк   | 3.09.2014 14:18
Tomodachi:
...папа Іван-Павло ІІ хіба відрікся від своєї національності? Навіщо пересмикувати?
Папа став не лише главою католицької (вселенської) Церкви, а й главою держави "Ватикан". І вся адміністрація цієї держави з різних країн світу.
Кому загрожує "ватиканізація", скажіть, будь-ласка?
Ага, все тому ж "русскому миру"!
Тільки це не "ватиканізація", а європейська цивілізація.
Tomodachi   | 3.09.2014 14:45
Ігор Бурдяк:
Для того, щоб розбудувати Україну у сучасну європейську державу, нам обов"язково потрібен крах сучасного російського політичного режиму. Це сьогодні першочергове завдання.

Не надірветеся з тим своїм "першочерговим" завданням? Ну тоді я так розумію, що з "розбудовою" України доведеться довгенько чекати. Поки що все успішно валите. Побачимо, як будете "валити" Путіна і розбудовувати, але у всіх тверезих людей в ЄС вже прийшло розуміння, що Україна Донбас вже втратила. Але зомбі скажуть та нащо він здався такий...ще й розвалений.
Ігор Бурдяк   | 3.09.2014 18:07
Tomodachi:
Тверезі люди знають, що Янукович пообіцяв Путіну Україну. До чого тут Донбас?
Ігор Бурдяк   | 3.09.2014 20:31
Патріарх Філарет – Патріарху Варфоломію: Москва цинічно бреше про події на Сході України
Никита   | 3.09.2014 21:04
Ігор Бурдяк:
Навіть якщо стати на точку зору Кр-ка (тобто Янукович хороший, "майдануті" погані, що його прогнали). Але ж він говорив про свою позицію державника, говорив про любов до України. А тепер? Це, уявіть собі, ніби близька людина потрапила в біду, а воно стоїть над нею і повторює: "а я ж казав... сама, дура, винна, майданута... подихай тепер..."
Як це гидко, чесне слово!
Tomodachi   | 3.09.2014 22:55
Никита:
и повинні знати, аби дістати розгрішення треба наперед усвіломити свій гріх і розхкаятися, а вже тоді просити про поміч і підтримку! Майдануті і не думають розкаюватися, а навпаки, ще гірше штовхають країну у прірву! Вже здали Крим і про це відкрито говорять усі крім майданутих! Вже майже прос...али Донбас і продовжують далі готувати своїх зомбі до повної його здачі! "Близька людина" зараз діє гірше за лютого ворога, бо підло зраджує і здає нашу Незалежність! Ось що справді гидко!
Никита   | 3.09.2014 23:04
Tomodachi:
Передайте від мене привіт Томодачі. Він появитися не збирається?
Tomodachi   | 3.09.2014 23:20
Никита:
Я би ще якось пробував зрозуміти "моралізатора", якби воно щось подібне проявляло за часи Януковича! Але де там, тоді валити, обхаювати, вести найпідліші наклепи були для цих майданутих верхом патрійотизму! А тепер, коли наробили смороду на весь світ. коли сепаратисти їх бють, а патрійоти. які скакали по майданах і які розпалили цю бійню, драпають по-батальйонно в Івано-Франківськ і здають своїх же в котли! Слава Україні! Помагайте їм...драпати?
Ігор Бурдяк   | 3.09.2014 23:57
Никита:
Таке враження, що у нього "моральна шкала" догори дригом. Те, що у нас гидота, для нього – чеснота. Хоча, можливо, це бравада така дивна. Ситуацію розуміє, та змінити позицію гординя не дозволяє.
Tomodachi   | 4.09.2014 00:18
Ігор Бурдяк:
Те, що у нас гидота, для нього – чеснота.

Ну-ну, дорогенький. проямніть ситуацію, те, що майже чотири сотні наших прикарпатців дремнула з фронту для вас є чеснота чи гидота?
Tomodachi   | 4.09.2014 06:13
Не можу не продовжити...А от те, що Петро Олексійович з Путіном домовився в пятницю підписати в Мінську припинення вогню (і переговори там ведуться з терористами і сепаратистами) це чеснота чи гидота? І не кажіть, що там якийсь Кучма веде переговори – це з благословенства Порошенка йде прощання з Донбасом! Це є плоди вашої "революції гідності"? Це тепер така у нас гідність, продавати Батьківщину?
Я не раз тут нагадував мудрість – по плодах їх пізнаєте їх!
Янукович залишив цілісну країну, розбудував аеропорти і стадіони, електростанції і вишки Бойка, розбудував термінали і овочесховища, стабільну національну грошову одиницю!
А що залишать дєрьмократи – Руїну і катастрофу!
Слава Україні?
Ігор Бурдяк   | 4.09.2014 06:53
Tomodachi:
Гидотою є захоплення діями Путіна, мрії про те, щоб у нас було так, як в путінській Росії, плач за Януковичем і його порядками, паплюження національного свята, гасел.
Заклик "майдануті повинні розкаятися" – це як із дит. книжки "Подорож у країну "Навпаки".
Tomodachi   | 4.09.2014 11:00
Ігор Бурдяк:
Я назвав плоди, по яким я пізнаю і розділяю овець і козлищ, а ви мені свої захоплення і емоції підсовуєте. Мені сто разів плювати на ті ваші емоції, бо мене, як державника, вони обходять, як минулорічний сніг!
А от стосовно розкаяння, то тут, дорогенький,пора знати просту аксіому – нема розкаяння, нема і прощення! Не буде вам. майданутим, прощення від нащадків! Полуда в людей скоро спаде і проклянуть цих майдданних провокаторів і знищать, як колись знищили французи проводирів своєї великої революції!