Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/nation/509066116fe3b/

До повідомлення: "Ізраїль стурбований проходженням Тягнибока в Раду". А чому Ізраїль не турбує наявність біля 100 депутатів-євреїв в нинішній Раді?

Микола_Гаврилович | 31.10.2012 01:43

"Ізраїль стурбований проходженням Тягнибока в Раду". А чому Ізраїль не турбує наявність біля 100 депутатів-євреїв в нинішній Раді? Кількість євреїв в Україні складає всього 0.2 % її населення.

А кількість євреїв в Україні складає всього 0.2 % її населення. То чи не вони безпосередньо сприяли вільномому викраденню Моссадом палестинця Дірара Абу-Сісі (одруженого з українкою) з території так званої незалежної України?

А чому Ізраїль не турбує, що в списку 200 найбагатших людей України немає українців, зате в Україні є обідраний до ниточки її народ?

А чому Ізраїль не турбує, що українцям на їх землі не належить нічого?

А чому Ізраїль не турбує, що заробітна плата українців на підприємствах ось тих "українців найбагатших" складає 10% від заробітної плати робітників на підприємствах їх бідніших побритимів на Заході?

А чому Ізраїль не турбує, що всі засоби масової інформації в Україні належать їм же і вони вже 20 років ведуть пропаганду спрямовану на розкол українського суспільства?

А чому, а чому...?

А щоб зробили євреї Ізраїлю з подібною бандою мерзотників-українців на їх землі?


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua