Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
2
Рейтинг
2


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
3

Коментарі
Східний Погляд   | 7.05.2012 10:26
+! Дякую, що порушили цю тему-проблему.
Ще з часів Римської імперії в Європі закріпився принцип: "Cuius region, eius religio" – чия влада, того й релігія. Можна цей принцип перефразувати: чия релігія, того й влада! Українська держава, якщо вона ще існує, мусить мати й свою церкву (релігію). Інакше "уйдём мі в русскай мір"!
Никита   | 7.05.2012 11:32
+
Плюс і автору, і коментатору!
  | 7.05.2012 11:35
1. Так, треба віддати належне, що Філарет був на голову вище за інших представників церков і в лозіці мислення і в ерудиції – зразу видно клас старої школи! Якби ще не амбіції, то був би з нього правдивий фундатор автокефалії.
2. А от професор і проректор Університету "Україна" Бебик, показав примітивізм вже теперішніх "учьоних", слухати бредні якого було не дуже смішно поприїх нікчемність, бо з тим бардаком в голові 2професор" йде до молоді! І тут Філарет його вмомент показав дураком, не вартим уваги.
3. В и забули додати, що в зустрічі брали участь і пан Вячелав Кіріленко і представник УГКЦ, а на їх думки слід би теж звернути увагу.
  | 7.05.2012 11:59
Дивно, що пан Бурдяк упустив у своїй статті їх думки! А Кіріленко сказав, що треба перестати боятися "руского міра" і розбудовувати свій український світ. Чи не це я вам тут повторюю вже місяцями? Може вже врешті перестанете трусити жижками перед тим міром і чи не правильнішим би було просто застосувати подібні підходи і для побудови того нашого світу? Чи не знадобилися вони і нам при роботі і з армією. і з молоддю взагалі? Тим більше, що представник УПЦ МП показав свою відокремленість від РПЦ у цьому питанні.
Представник УЕКЦ взагалі зажадав ввести зміни у Конституцію. зафіксувавши християнські цінності України! В цьому звязку я хотів би нагадати, що Янукович єдиний з президентів Європи
Ігор Бурдяк   | 7.05.2012 12:00
Кр-к:
В и забули додати, що в зустрічі брали участь і пан Вячелав Кіріленко і представник УГКЦ, а на їх думки слід би теж звернути увагу.
Можете звернути Ви. І дуже гарно виступав Вадим Карасьов. Пам"ятаєте, що він сказав про УГКЦ? В відео все це є. Можна побачити і послухати.
  | 7.05.2012 12:03
який НІКОЛИ не скривав свою приналежність до церкви, який відверто заявив, що Україна була, є і буде християнською, і що це з нього тут патрійотичні журналісти задорно гигикали, коли підгледіли під сорочкою хрест!
Але я не буду вас і особливо автора в цьому переконувати, бо марна справа.
  | 7.05.2012 12:07
Стосовно принципу " чия релігія, того й влада!" не буду коментувати в силу його недолугості, бо за нм би мало виходити, що Св.Володимир ніколи би не мав переходити у християнство, а римські президенти і досі би були богами...Смішно. коли люди пишуть що в голову взбреде, а інші ще й захоплюються:-))
  | 7.05.2012 12:33
Ігор Бурдяк:
.
Можете звернути Ви. І дуже гарно виступав Вадим Карасьов. Пам"ятаєте, що він сказав про УГКЦ? В відео все це є. Можна побачити і послухати.
Та я звернув увагу, а от тільки дивуюся. що Ви це у статті пропустили! Невже тільки через те, що думки представника УГКЦ не вписуються у тенденції сучасної лібер-ї Європи?
Ігор Бурдяк   | 7.05.2012 12:37
Кр-к:
...чи не правильнішим би було просто застосувати подібні підходи і для побудови того нашого світу?
Підходи Всеволода Чапліна? В жодному разі!

Та й про який "наш світ" Ви кажете? Якщо про владу, то його презентували депутат-комуніст Голуб і директор інституту стратегічних досліджень при президенті Єрмолаєв. Вони казали саме про російський світ. І, символічно, єдині з усіх учасників програми презентували його російською мовою.

А якщо Ви маєте на увазі "руський (український) світ", то його пробує реалізувати не влада. Навпаки, вона протистоїть йому. І це є один із напрямків, через які українці "воюють" із владою.
Ігор Бурдяк   | 7.05.2012 13:41
Кр-к:
Ігор Бурдяк:
.
Можете звернути Ви. І дуже гарно виступав Вадим Карасьов. Пам"ятаєте, що він сказав про УГКЦ? В відео все це є. Можна побачити і послухати.
Та я звернув увагу, а от тільки дивуюся. що Ви це у статті пропустили! Невже тільки через те, що думки представника УГКЦ не вписуються у тенденції сучасної лібер-ї Європи?
А чому "невже"? Колись Ви були сміливіші.
Саме завдяки ліберальній Європі і США УГКЦ здобула волю. Україна здобула волю.
Воля передбачає можливість наводити лад у своєму домі згідно з своїми уподобаннями.
Східний Погляд   | 7.05.2012 18:54
Кр-к:
Чи не це я вам тут повторюю вже місяцями? Може вже врешті перестанете трусити жижками перед тим міром і чи не правильнішим би було просто застосувати подібні підходи і для побудови того нашого світу? Чи не знадобилися вони і нам при роботі і з армією. і з молоддю взагалі?
Ще один "долугий просвітник", вислови якого коментуванню не підлягають!!!
Ігор Бурдяк   | 8.05.2012 07:14
Кр-к:
Янукович єдиний з президентів Європи який НІКОЛИ не скривав свою приналежність до церкви, який відверто заявив, що Україна була, є і буде християнською, і що це з нього тут патрійотичні журналісти задорно гигикали, коли підгледіли під сорочкою хрест!
А чому Блаженнішому Гузару нема про що говорити з Президентом України?
  | 8.05.2012 11:57
Тому що йому нема що казати...Як Ви думаєте, а чому Папа у свої роки може успішно виконувати свої обовязки, а Гузара відправили на пенсію? А тому, що став баластом для Церкви, за котрого Церква не хоче нести відповідальність.
Яке таке одкровення несе людям престарілий пастор? Я не один раз ставив запитання з приводу публікацій, підписів під ними і найбільше чого досягнув, що Гузар перестав підписуватися смішним "блаженніший Любомир":-)) а так як і належиться...без "мого сіятєльства", а просто Любомир. Хоч тут подіяло.
  | 8.05.2012 11:59
Ігор Бурдяк:
Кр-к:
Янукович єдиний з президентів Європи який НІКОЛИ не скривав свою приналежність до церкви, який відверто заявив, що Україна була, є і буде християнською, і що це з нього тут патрійотичні журналісти задорно гигикали, коли підгледіли під сорочкою хрест!
А чому Блаженнішому Гузару нема про що говорити з Президентом України?
А написав це посилання такий самий "доктор" як і той Бебик...
Ігор Бурдяк   | 8.05.2012 12:13
Кр-к:
...чому Папа у свої роки може успішно виконувати свої обовязки, а Гузара відправили на пенсію?
...тому, що став баластом для Церкви...
А ось блаженніший Святослав Шевчук з Вами не згоден:
"Дуже часто предстоятеля Церкви оцінюють за ефективністю в управлінні. Це ознаки секуляризації. Тобто, коли на Церкву дивляться як на людську структуру. І коли хтось за станом здоров'я не може виконати функцію доброго менеджера, тоді декларують, що він не може управляти Церквою. Натомість по-справжньому духовні люди дивляться на дану ситуацію іншими очима. Митрополит Володимир – духовний лідер, а не менеджер"