Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
1

Ірина Геращенко: Дуже особисте. Після Майдану.

Ігор Бурдяк | 22.11.2011 12:20
ВА і ЮВ щиро підтримували одне одного. Вона, як і всі ми, дуже боялася за нього, вболівали, щоб він вистояв, аби йому вистачило мужності, сил і здоров'я, щоб він поменше дивився в дзеркало, яке було безжалісним. А він міг розраховувати на кожного з нас.
Коментарі
Ігор Бурдяк   | 22.11.2011 13:06
Никита:
Під час Майдану, на якому Ви були, як Ви сприймали Тимошенко?
Никита   | 22.11.2011 14:33
Ігор Бурдяк:
Прекрасно сприймав.
Дряпануло мене перший тоді, коли її на руках винесли на сцену.
Потім – оті жалюгідні палатки (вже після інавгурації) "за Юлю" – я ще не розумів тоді, що діється, але відчував: щось тут не те.
Ну а потім "вечеря в лісі" і демарш Зінченка – все стало на свої місця.
Никита   | 22.11.2011 14:37
Слід читати: Дряпануло мене перший раз тоді...
Киянин   | 22.11.2011 14:54
+! Сьогодні трохи сумно, – проте впевнений, – продовження Майдану буде!
Ігор Бурдяк   | 22.11.2011 21:34
Никита:
Вчора по 5-му каналі виступала Н. Карпачова. Розказувала про відвідування Тимошенко у в'язниці. Цеголко запитав: Як тримається Юлія Тимошенко? Ви ж як обдмусмен відвідували її у в'язниці і в 2001 році.
Карпачова посміхнулася і сказала. Морально і духовно вона сьогодні набагато міцніша, ніж була в 2001 році. Але фізично дуже слабка і потребує госпіталізації.
Никита   | 22.11.2011 21:53
Ігор Бурдяк:
Я співчуваю Тимошенко як жінці і як людині. Вважаю вирок несправедливим і неправовим, а утримання її в сізо – неоправданим і жорстоким. До того ж це утримання шкодить взаємовідносинам Україна-ЄС.
Я ніколи не голосував і не проголосую за Тимошенко, але що стосується її звільнення з в"язниці – тут я на боці її прихильників і європейців. Долю Тимошенко повинні вирішувати виборці на виборах.
Ігор Бурдяк   | 22.11.2011 22:57
Никита:
До речі, тільки-що слухав Романа Безсмертного по 5-му каналу. Він каже, що Ющенко з Тимошенко помиряться (мені в це важко повірити). Підтвердив попередню свою позицію, що її не слід було призначати прем'єр-міністром.
А раніше, під час марафону назвав Тимошенко лідером опозиції.
Нинішнє агресивно противладне святкування Вас не розчарувало?
Никита   | 22.11.2011 23:16
Ігор Бурдяк:
Нинішнє агресивно противладне святкування Вас не розчарувало?
Тобто? Воно мало мене розчарувати тим, що є "агресивно противладним"??? А яким воно ще могло бути, якщо влада заборонила святкування на Майдані??????
Дуже шкода, що ми не розуміємо один одого, принаймні у цих питаннях ((((
І мені цікаво було б почути Ваш коментар до Никита | 22.11.2011 14:33
Ігор Бурдяк   | 22.11.2011 23:43
Никита:
Я спитав, чи Вас не розчарувало, бо знаю Вашу позицію – поважати президента, а там на сам кінець люди скандували "Спасибо..." Заборонив святкувати суд, а Янукович ніби-то привітав із святом. Але звичайно, це лицемірство.
Щодо "цих питань" мені важко щось сказати. Я мало з ними обізнаний, бо в цей час не був за кордоном і не мав змоги бути детально обізнаним з подіями в Україні. Але наскільки я розумію, їй простили уже всі, крім Ющенка. І будуть з нею співпрацювати.
Тільки як? Здається, Янукович її з тюрми не випустить. Через її пасіонарність він загнав себе в кут, як "товарищ Саахов".
Никита   | 22.11.2011 23:57
Ігор Бурдяк:

Але наскільки я розумію, їй простили уже всі, крім Ющенка.
Вибори покажуть
Никита   | 23.11.2011 00:05
Ігор Бурдяк:
Я мало з ними обізнаний, бо в цей час не був за кордоном і не мав змоги бути детально обізнаним з подіями в Україні.
А взагалі було б добре пошукати в інтернеті відповідні матеріали і ознайомитись з ними. Бо якщо Ви пишете "їй простили", то принаймні повинні знати, що саме їй "простили" (НВД).
Никита   | 23.11.2011 00:12
Ігор Бурдяк:
їй простили уже всі, крім Ющенка. І будуть з нею співпрацювати.
І хто ці всі, що "простили"?
Яценюк простив? Та він буде з нею "співпрацювати" не тому, що щось "простив", а тому, що хоче прибрати до рук її електорат, поки вона сидить.
Так само і Тягнибок: Ви ж самі сказали, що в Галичині вони повинні ділити один електорат.
Подивимось, чи простили їй зраду Майдану прості виборці. Подивимось, чи знизиться хоч торшки її антирейтинг.
Ігор Бурдяк   | 23.11.2011 08:02
Никита:
Якщо національно орієнтовані політики займуть таку позицію, як Ви (ми з "Батьківщиною" ніякої коаліції не створюємо), то цю владу перемогти неможливо.
Никита   | 23.11.2011 09:34
Ігор Бурдяк:
Згадайте, яким надзусиллям вдалося перемогти владу Кучми-Януковича у 2004. Після Майдану, який сколихнув всю Україну і мобілізував ВЕСЬ національно і демократично налаштований електорат (я, наприклад, допускаю, що і Валерій міг співчувати Майдану і проголосувати за Ющенка, враховуючи його ліберально-демократичні настрої) – навіть після Майдану розрив між Ющенком і Януковичем був не великий.
При тому, що за Ющенка проголосували практично всі виборці, національно і демократично налаштовані.
Я не уявляю, як можна тепер перемогти цю владу, просто тасуючи колоду опозиціонерів, які повністю дискредитовані в очах виборців.