Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Східна Галичина

UIC INFO | 21.09.2011 17:44

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
4

До нас надійшов вельми цікавий лист від галичанина у якому він пише наступне:

"...Подаю свою думку, як галичанин, про мою рідну Східну Галичину. Але перед тим, напишу кілька слів щодо правдивості такої думки. Переконаний, що моя думка, як галичанина про мою Східну Галичину завжди була, є і буде правдивішою ніж думка не галичанина, не про його Східну Галичину.

Моя думка. У свій час була створена Ліга Націй. 23 лютого 1921 року Рада Ліги Націй підтвердила, що "Польща є тільки фактичним військовим окупантом Галичини, сувереном якої є держави Антанти". Тобто, Східна Галичина, яка загарбана Польщею, то є держава, а не щось інше. Далі, Ліга Націй зобов'язала Польщу до 1926 року провести опитування тільки серед галичан на території Східної Галичини, аби ті самі визнали свою незалежність, свою долю і з ким бути: самим чи із загарбниками. Однак Польща того не виконала. У 1946 році формально Ліга Націй припинила свою діяльність. Того ж року її правонаступником стала ООН.

Отже, виходячи із викладеного, я як галичанин, надіюсь, що маю право вимагати у правонаступника провести опитування на моїй території (Східної Галичини). Крім того, є відомі всі противники такого опитування. Порушуючи правила Ліги Націй, вони все робили аби опитування не було.

Хочу сам визначити свою долю, а не бути рабом. Я був, є і буду в Європі. А решта України як не хоче туди, то нехай сидить собі далі в помиях з торбами на шиї.

Прошу фахівців знайти документи: про опитування та про правонаступництво. Як дитина моїх батьків галичан із Східної Галичини, хочу виконати їхні і свої права. Одне прохання, не галичан на дану публікацію прошу не відгукуватись. Брехню чую наперед. Дякую! Маю бажання, по даному питанню ініціювати прес-конференцію із залученням відповідних фахівців...

Галичанин

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua