Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Кабінет Міністрів розробляє заходи до Дня Незалежності.

Ігор Бурдяк | 20.07.2011 13:44

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
3

Чи будуть належно вшановані ті, хто боровся за Незалежність і Свободу України?

Кабінет Міністрів розробляє заходи до Дня Незалежності.
Голова уряду Микола Азаров сьогодні сказав:

"Я готовий особисто потиснути руку кожному власнику або керівнику підприємства, кожному керівнику галузі, який створює нові робочі місця... До речі, вважаю за необхідне публічно і достойно відзначати цих людей, які своїми капіталами, приватною ініціативою або новаторським ідеями і власною працею після кризи створюють нові робочі місця, запроваджують новітні технології... На моє переконання, саме так, а не парадами, як справедливо вирішив глава держави, ми повинні відзначити 20-ту річницю Незалежності".

Він доручив Міністерству економічного розвитку та Секретаріату Кабінету міністрів розглянути та дати свої пропозиції щодо заохочення таких підприємців.

Водночас прем'єр-міністр підкреслив, що підготовка до відзначення 20-ї річниці Незалежності України вже завершується і найближчим часом відбудеться координаційна нарада з цього приводу, на яку всі міністерства і відомства подадуть свої пропозиції стосовно відзначення цього свята.

Не заперечуючи проти того, щоб подякувати, поздоровити і нагородити тих, хто добросовісною і кваліфікованою працею сприяють підвищенню добробуту людей і іміджу України на міжнародній арені, не хотілося б, щоб цих почестей удостоїлися ті підприємці, які капітали елементарно вкрали в державній скарбниці і не сплачують податки з доходів, ховаючи їх в офшорах, а теж державні чиновники, проти яких згодом будуть порушувати кримінальні справи за хабарництво, крадіжки державної власності інші злочини.

Як на мене, в особливий спосіб в цей день держава повинна би оцінити заслуги тих, хто за Незалежність і Свободу України боролися в ті часи, коли вона була ще в неволі: шістдесятники, дисиденти, вояки УПА...

До речі Суд підтвердив законність указу Президента Ющенка про вшанування військових формувань, які боролися за незалежність України..

А Указ Президента України від 28 січня 2010 року N75 вимагає:

"Визнати учасниками боротьби за незалежність України у XX столітті осіб, які брали участь у політичній, партизанській, підпільній, збройній боротьбі за незалежність України, в тому числі у складі формувань Української Центральної Ради, Української Народної Республіки, Західно-Української Народної Республіки, Української Держави (Гетьманату), Української військової організації, Організації народної оборони "Карпатська Січ", Організації українських націоналістів, Української повстанської армії, Української головної визвольної ради та інших військових формувань, партій, організацій та рухів, що ставили за мету здобуття Україною дер-жавної незалежності".

Дано доручення "Кабінету Міністрів України розробити разом із СБУ та за участю Національної академії наук України і внести в установленому порядку на розгляд ВРУ проект Закону "Про правовий статус учасників боротьби за незалежність України у XX столітті".

Кабінет Міністрів мав би розробити відповідний законопроект, а Верховна Рада ухвалити закон про визнання.

Але на якій стадії знаходиться виконання цього Указу Микола Азаров чомусь нічого не сказав...

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua