Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Навіщо Сходу Бандера

ЗаХар | 1.01.2010 14:41

11
Рейтинг
11


Голосів "за"
21

Голосів "проти"
10

Бандера -герой нації, а не регіону

Навіщо Сходу Бандера
"Навіщо це потрібно? Невже ви не розумієте, що Сходу, Півдню, Центру потрібне інше? Окрім галичан ніхто не визнає Бандеру за героя нації. Шукайте когось іншого, хто не викликає такої ненависті в кремлеорієнтованих земляків. Прапор нації має бути прийнятним для всієї України, не залежно від тих міфів, котрі вкорінені в тому чи іншому регіоні". Гадаю, багато кому з нас доводилось чути щось подібне. Перш, ніж відповісти – невеличкий факт.

На японському острові Косима проживала колонія диких мавп, яких вчені годували солодкою картоплею (бататом), скидаючи його зверху на пісок. Мавпи з задоволенням ласували бататом, але їм дуже не подобався пісок на ньому. Одного разу мавпа Імо з'ясувала, що досить картоплю помити і проблема буде вирішеною. Винахідниця навчила цьому матір, потім других мавп, ті – інших. А коли кількість "просунених" мавп досягла, умовно кажучі, ста, всі мавпи, які жили на навколішніх островах, раптом, без будь-якого видимого зовнішнього поштовху, почали теж мити картоплю.

Чи ж не те в людей? Після досягнення в спільноті критичної маси адекватно міркуючих осіб починають розуміти всі. Так, на сьогодні в цих регінах поважаючих Провідника меншість. Але кількість розуміючих впевнено зростає. І не за горами той час, коли ім'я Степана Андрійовича стане шановним по всій Україні. Я переконаний.

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua