Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Союз українських гетьманців-державників (відновлений)

goutsoullac | 11.10.2009 19:05

-8
Рейтинг
-8


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
10

З виходом із "затінення" в 2006 р. гетьманича Бориса Скоропадського, отже, настає новий етап в історії українського монархічного гетьманського руху – нагальна потреба в дійсно організації орденського типу людей, відданих справі "розбудови і захисту України (Третього Гетьманату) ", згідно із заповітом гетьманича Данила Скоропадського.

Союз українських гетьманців-державників (відновлений)
"Здобути Українську державу, то ще не значить її збудувати. Нам не лише націоналізм потрібен, але перш за все конструктивне державництво, щоб не загубити того, що націоналізм здобуде. Тільки тоді, коли в нас ті дві здорові течії – націоналізм і державництво – дисципліновано поведуть працю під одною кермою, тільки тоді можна буде більш надійно дивитися на наше завтра" (Данило Скоропадський).

В 1930-х рр. в Українському Союзі Хліборобів-Державників (УСХД) відбувся розкол і група В. Липинського утворила власну організацію "Братство Українських Класократів-Монархістів, Гетьманців (БУКМГ) ".

В 1937 р. гетьман П. Скоропадський трансформував УСХД в "Союз гетьманців-державників", який профункціонував до середини 70-х рр. ХХ ст. (у звязку з відходом гетьманівни Олени Скоропадської-Отт від політики).

В 2000 р. в Україні, після кількох спроб організувати монархічний гетьманський рух, було утворено організацію під тією ж назвою "Союз гетьманців-державників", що, проте, апелює власне до авторитету В. Липинського, який, насправді, вже до "СГД" не мав стосунку. Новостворена організація "СГД" стала суто науково-просвітницькою установою, клубом за інтересами.

З виходом із "затінення" в 2006 р. гетьманича Бориса Скоропадського, отже, настає новий етап в історії українського монархічного гетьманського руху - нагальна потреба в дійсно організації орденського типу людей, відданих справі "розбудови і захисту України (Третього Гетьманату) ", згідно із заповітом гетьманича Данила Скоропадського.

Такою організацією-рухом-орденом ми й пропонуємо власне "Союз Українських Гетьманців-Державників" (відновлений), апелюючи до традицій і настанов від 1937 р.

http://vkontakte.ru/club12159034

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua