Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
20
Рейтинг
20


Голосів "за"
22

Голосів "проти"
2

Коментарі
Львів'янка   | 27.07.2009 17:37
Шляхетний – бо шляхетного не підкупиш, мудрий – бо мудрого не обманеш, мужній – бо мужнього не залякаєш! Це – і є справжня еліта, а не те, що перефарбувалось з бидла і видає себе за яскраво помальовані гроби, а самі суть наповнені кістками й нечистотами!!! Псевдоеліта...
Відмінно.
  | 27.07.2009 17:52
Дуже добре.
Valeriy   | 27.07.2009 18:02
Бедный Лева! Оказывается все смешаться может не только в доме Облонских. Лева, свидомий – это перевод русского слова совок на украинский. И Майнштейн здесь ни при чем. Свидомиты не имеют никакого отношения ни к видомым чи невидомым. Або ще как. Точно также как Война и мир это не антонимы в названии романа Толстого.
Более точно – свидомит – это человек с ограниченным мировозрением, не способый к самостоятельному творческому мышлению. Поэтому они очень часто сбиваются в стаи подобные СПІЛЬНОТА УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ, пытаясь тем самым компенсировать свой комплекс неполноценности. И нечего валить на Манштейна и русские морозы. От тайги до Британских морей
Красная Армия всех...
свидомыи шо аж   | 27.07.2009 18:09
Кр-к
Шляхетний – бо шляхетного не підкупиш, мудрий – бо мудрого не обманеш, мужній – бо мужнього не залякаєш! Це – і є справжня еліта, а не те, що перефарбувалось з бидла і видає себе за яскраво помальовані гроби, а самі суть наповнені кістками й нечистотами!!!
ХРЯК О ТЕБЕ ЗАСРАНЦЕ
И ОСТАЛЬНІХ СУНЬ-ВІСУНЬ ТОЖЕ
  | 27.07.2009 18:46
свидомыи шо аж:
Кр-к

Шляхетний – бо шляхетного не підкупиш, мудрий – бо мудрого не обманеш, мужній – бо мужнього не залякаєш! Це – і є справжня еліта, а не те, що перефарбувалось з бидла і видає себе за яскраво помальовані гроби, а самі суть наповнені кістками й нечистотами!!!
ХРЯК О ТЕБЕ ЗАСРАНЦЕ
И ОСТАЛЬНІХ СУНЬ-ВІСУНЬ ТОЖЕ
Це тобі, БИДЛЯК, автор і СПІЛЬНОТА уточнять, кого вони мали наувазі.
  | 27.07.2009 18:56
Valeriy:
А от з Вами побалакаємо про високоє, чістоє, вєчноє...Ви там десь мене в "лідери" опреділили, а не знаходите, що від Ваших коментарів несе таким смрадом, хоч Ви і звертаєтесь за підтримкою до "Льови". Якщо міркуєте, що коли розмістити у свій протухший коментар назву геніального твору, то від цього він стане більш пристойним, то Ви помиляєтеся. Кака була – кака і є. Ще не так давно (Ви либонь ще добре пам'ятаєте, як не як а "кандидат") партія і правітєльство вимагали від савєтскіх людей саме сазнатєльності і Ви були і залишаєтесь по-нині таким сазнатєльним дураком, бо дивним чином (у дурнів ніколи не зрозумієш чому) взяли собі за образливе слово свідомий і гигикаєте мов з пальця
Львів'янка   | 27.07.2009 19:00
Свідомий – несвідомий
Притомний – непритомний
Прибитий – неприбитий
Мудрий – дурний.
свидомыи шо аж   | 27.07.2009 19:05
Кр-к
Шляхетний – бо шляхетного не підкупиш, мудрий – бо мудрого не обманеш, мужній – бо мужнього не залякаєш! Це – і є справжня еліта, а не те, що перефарбувалось з бидла і видає себе за яскраво помальовані гроби, а самі суть наповнені кістками й нечистотами!!!
[ХРЯК О ТЕБЕ ЗАСРАНЦЕ
И ОСТАЛЬНІХ СУНЬ-ВІСУНЬ ТОЖЕ
УТОЧНЯЮ ИМЕННО ВОТ ЭТО
а не те, що перефарбувалось з бидла
КСТАТИ МОЙ БЫДЛЯК У ТЕБЯ ВО РТУ НЕ ДАВИТ
МИНЕТЧИК ТЫ СВЫНОМОРДЫЙ
С КАНАДОЙ ДЕЛА ПРОДВИГАЮТСЯ КАК
свидомыи шо аж   | 27.07.2009 19:08
Львів'янка:
Свідомий – несвідомий
Притомний – непритомний
Прибитий – неприбитий
Мудрий – дурний.
МАДАМ БРАВО!
ПЕРВЫЙ РАЗ ХОТЬ С КАКИМ ТО СМЫСЛОМ
ИЛИ ВСЁ ЖЕ ДЕДУШКО ЛЬВОВЯНКА?
И ТОГДА
ДЕДУШКО БРАВО?
Нехристь   | 27.07.2009 20:41
Седомый???????

"А мои-то куряне – сведоми кмети" (слово о полку)

При чём тут ваш мовнюхский? Там что, трымай было написано, или Ганно? Или "Гей, Наталко, ннэ дрочыся?" Тма написано было "шпальти"? Да?
Что вы, мовнюхи задрыстаные, выкручиваетесь, як вошь на гребешке?
jurko   | 27.07.2009 21:09
+!
Блискуча стаття! Нагадаю, до речі, що у Сковороди йшлося власне про "гроби поваплені" тобто "ізвєстні".
Сезам   | 27.07.2009 22:41
В яблучко!
Олекса Косар   | 27.07.2009 23:02
+
"Они никогда не взбунтуются, пока не станут сознательными, а сознательными не станут, пока не взбунтуются." (Джордж Оруелл, роман "1984")
"Вони ніколи не повстануть, доки не стануть свідомими, а свідомими стануть лише тоді, коли повстануть." (Джордж Оруелл, роман "1984")
Victoria   | 27.07.2009 23:32
Молодець Леон!