Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
3
Рейтинг
3


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
7

БАНДЕРА – ПРАПОР НАЦІЇ, ОУН – ДОРОГОВКАЗ СВОБОДИ

jurko | 7.02.2009 22:05
Боротьба за справу ОУН привідником якої був Бандера продовжується і буде продовжуватися.
Здобудемо Українську Державу або згинемо у боротьбі за Неї!
З ОУН – переможемо! І хай допоможе нам Бог!
А найкращим пам'ятником Провідникові буде здобута, розбудована, квітуча Українська держава.
Коментарі
  | 7.02.2009 22:54
При жизни свои же не оценили...
Так хоть через 50 лет сказочки-мифы сложат:-)
jurko   | 7.02.2009 23:17
Зате чужі так оцінили, що десяток спецоперацій зі знищення організували.
Читай "Московськівбивці Бандери перед судом історії"
Valeriy   | 8.02.2009 01:57
Это что, призывы к какому-то националистическому празднику или Вы просто так по клавишам барабаните? Может лучше пойти корову подоить и самогонный аппарат включить?
  | 8.02.2009 10:10
Valeriy:
Может лучше пойти корову подоить и самогонный аппарат включить?
Де ж ти бачив вимикач на самогонному апаратi? Страшно далеки маскалi от народа!
  | 8.02.2009 10:16
І вновь начінаіцца бой,
свідомим трівожно в заді,
бандєра – такой маладой,
і сраний смітник впіріді!
jurko   | 8.02.2009 12:50
Для особливо несвідомих (несвідомий – той, у кого відсутня свідомість, тобто – непритомний). Матеріал присвячений 80-річчю ОУН і 100-річчю Степана Бандери. Він висвітлює погляд автора на історичний шлях організації і її провідника та на сучасні завдання націоналістичного руху в Україні. Розміщений для тих, хто цікавиться тематикою, як дискусійний. Для непритомних – нашатирирний спирт під ніс.
Valeriy   | 8.02.2009 13:42
jurko:
... Матеріал присвячений 80-річчю ОУН і 100-річчю Степана Бандери. Він висвітлює погляд автора на історичний шлях організації і її провідника та на сучасні завдання націоналістичного руху в Україні. Розміщений для тих, хто цікавиться тематикою, як дискусійний. Для непритомних – нашатирирний спирт під ніс.
А чего Вы обижаетесь – так бы и писали с самого начала – Матеріал присвячений 80-річчю ОУН і 100-річчю Степана Бандери.
Но простите, ведь 100-летие уже было? Это что, Вы до сих пор празднуете и не просыхаете? Совсем как мой знакомый прислал мне телеграмму через 3 дня после дня моего рождения – "Третий день пью твое здоровье Валера!"
jurko   | 8.02.2009 14:00
Valeriy:
Я вважаю весь рік роком Бандери. Не забуваймо, що 15 жовтня – 50 років від його вбивства агентом КГБ у Мюнхені. Якщо для Вас святкування це виключно – не просихати, то це Ваше право і особисте горе. Для нас – привід переосмислити історичне значення осіб і подій, опублікувати статті, книги, інші матеріали для їх популяризації, провести відповідні меморіальні і мистецькі заходи. Країна має знати своїх Героїв.
Valeriy   | 8.02.2009 14:30
jurko:
Valeriy:
Я вважаю весь рік роком Бандери. Не забуваймо, що 15 жовтня – 50 років від його вбивства агентом КГБ у Мюнхені. Якщо для Вас святкування це виключно – не просихати, то це Ваше право і особисте горе. Для нас – привід переосмислити історичне значення осіб і подій, опублікувати статті, книги, інші матеріали для їх популяризації, провести відповідні меморіальні і мистецькі заходи. Країна має знати своїх Героїв.
Мама родная, как же заторможены у Вас мыслительные процессы если Вам необходимо целый год переосмысливать, время от времени выкрикивая лозунги. Ну не буду мешать, пере-пере-осмысливанию. Удачи Вам в пере-осмысливании!
  | 8.02.2009 14:39
jurko:
Зате чужі так оцінили, що десяток спецоперацій зі знищення організували.
Ну дык... бандит должен сидеть в тюрьме...
Ну а вы пока переосмысливайте, переосмысливайте... московские убийцы...московские убийцы... такого человека загубили!!

"Народе! Знай! Москва, Польша, Мадяри, Жидва – це Твої вороги. Нищ іх! Ляхів, жидів, комуністів знищуй без милосердя!..." – Из обращения Степана Бандеры, распространяемого во Львове с 30 июня 1941 г. – вот они – ум, честь и совесть Jurko
Valeriy   | 8.02.2009 15:15
ANONIM:
Valeriy:
Может лучше пойти корову подоить и самогонный аппарат включить?
Де ж ти бачив вимикач на самогонному апаратi? Страшно далеки маскалi от народа!
Элементарно темнота! В молочный бидон вделывается электронагреватель с датчиком температуры и давления. Включаетс специальная программа. которая исходя из конфигурационых данных регулирует нагрев бака, температуру на входе и выходе конденсатора, расход охлаждающей жидкости. Ну и.т.д.
jurko   | 8.02.2009 15:35
Valeriy:
Все зрозуміло. Непритомним взагалі мислити не треба. Вони і так все знають. У першу чергу, розраховувати конфігурацію самогонних апаратів. Приємного похмілля!
ЗЕРО   | 8.02.2009 19:18
несвідомий – той, у кого відсутня свідомість, тобто – непритомний...jurko))) Супер!А я до цього сам не дійшов,дякую Вам за допомогу.
  | 8.02.2009 20:07
Може несвідомий і є непритомний, але те що свідомий свідаміт – є синонім ідіота (непритямного дегенерата) – се факт доконаний. На смітник!
  | 9.02.2009 07:20
А убийца Бандеры и Ребета отсидел в немецкой тюрьме всего 4 года.По сведениям он отметил свои 78 лет, в ноябре прошлого года, проживая где-то в США. Дай Бог тебе Богдан здоровья и спасибо, что прикончил эту мразь.