Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
СПІЛЬНОТА УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ   пам'ятні дати на наступний рік   ВР   Бандера   Мазепа   Павло Чубинський   Сергій Параджанов   кримські татари   Микола Гоголь та инші.
11
Рейтинг
11


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
0

Ще не вмерла України і слава, і воля

Никита | 26.12.2008 02:20
Верховна Рада проголосувала за відзначення на державному рівні у 2009 році 100-річчя Степана Бандери, 370-річчя Івана Мазепи, 300-річчя Полтавської битви, 70-річчя Карпатської України. "За" 236 депутатів: майже всі бютівці, литвинівці, 67 з 72 нунсівців і 1 регіонал.
Коментарі
Никита   | 26.12.2008 02:26
Також на державному рівні буде святкуватися 170-річчя з дня народження українського фольклориста і поета, автора слів державного Гімна України Павла Чубинского.
  | 26.12.2008 03:22
Ну хоть раз на 3-4 роки в ВР щось радує. Велика радість від того, що "за" проголосував аж 1 регіонал. І то мабуть кинувшийся в аППазицію, сумнозвісний балабон Тарасик. А от "67 з 72 нунсівців", дещо насторожує. Де загубили п'ятьох і хто вони персонально?
Іще. 236 із 450, це десь біля 52,5% парламенту. Тож оцю цифру – 52,5% можна вважать характеристикой українськості ВР. Цікаво, якби цій Р доручити проголосувать АКТ про Незалежність України, проголосували б "за", чи поховали б незалежність? Питаннячко.
Олександр Терен
Улас Золотоноша   | 26.12.2008 08:35
Та як би там не було, але тішить одна приємна обставина – суспільство повільно, проте впевнено йде до притомного здорового стану...:)
  | 26.12.2008 08:43
Улас Золотоноша:

Бухохо дида огрилы деркачем и вин идэ до прытомного срану.
Улас Золотоноша   | 26.12.2008 09:13
А москаль як завжди деградує. Мавпа ніколи не стане людиною...
Хорунжий   | 26.12.2008 10:22
А хто з регіоналів проголосував? Ганя?
Никита   | 26.12.2008 15:39
Хорунжий:
Олександр Терен вгадав: це був Тарас Чорновіл
Никита   | 26.12.2008 16:06
А ось який коментар я знайшов в обговоренні цієї ж теми:
bilozerska at 2008-12-26 13:48 (UTC) (Посилання)

[URL=http://bilozerska.livejournal.com/109571.html?view=4940803#t4940803]Цей рік – вирішальний буде, недарма у ньому стільки "антимосковських" круглих дат.
Або ми розвалимось, або вони.[/URL]
Сезам   | 26.12.2008 22:24
Приємна новина, дякую, Микито.

Улас Золотоноша:
А москаль як завжди деградує. Мавпа ніколи не стане людиною...
Мавпа може колись і стане, а от москаль вже точно ні.