Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Гайворон тТрудова солідарність. Газ

Завдяки пікету активістів справу про крадіжку газу у Гайвороні взяла на контроль обласна міліція


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Мешканців багатоквартирного будинку по вулиці Воровського у Гайвороні Кіровоградської області рік назад перевели на передоплату за скраплений газ. Люди зібрали кошти і закупили майже 500 кубів газу на суму близько 12 000 гривень.

Gas_Gajvoron

Мешканців багатоквартирного будинку по вулиці Воровського у Гайвороні Кіровоградської області рік назад перевели на передоплату за скраплений газ. Люди зібрали кошти і закупили майже 500 кубів газу на суму близько 12 000 гривень. Однак недавно газопостачання припинилося: в газгольдері закінчилося паливо, хоча, як засвідчила перевірка, мешканці будинку використали всього 322 куби. Нагадаємо, постачання скрапленого газу від групових резервуарних установок повинно здійснюватися безперервно відповідно до Правил безпеки систем газопостачання.

Люди зверталися і до прокуратури, і до газконтори – безрезультатно. У прокуратурі лише розвели руками: мовляв, нічим допомогти вам не можемо. У газопостачальному підприємстві взагалі заявили, що скаржитися немає сенсу і доведеться купувати нову порцію газу.

У пошуках справедливості мешканці будинку звернулися за допомогою до незалежної профспілки "Трудова солідарність". Профспілкові юристи допомогли гайворончанам написати звернення до правоохоронних органів. А 29 листопада мешканці будинку разом із профспілковими активістами пікетували районне управління міліції у Гайвороні. На відміну від попередніх звернень, така акція протесту принесла негайні результати.

До громади вийшов начальник Гайворонського райвідділу міліції, уважно вислухав усіх присутніх і пообіцяв особисто зайнятися цим питанням. Як повідомив очільник районної міліції, цю справу взяв на контроль начальник УМВС Кіровоградської області.

У профспілці не мають наміру "спочивати на лаврах": "Ми уважно стежитимемо за ходом розслідування та докладемо всіх зусиль, щоб справа була доведена до кінця і такі випадки більше не повторювалися", – заявив голова "Трудової солідарності" Віталій Махинько.


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua