Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Українські журналісти бажають активно діяти на захист прав людини

Ярослав Мінкін | 30.05.2011 01:07

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

У Чернігові пройшов перший семінар навчального курсу "Роль журналістики у підтримці та захисті прав людини – 2011". 20 журналістів з 11 регіонів України протягом п'яти днів поглиблювали свої знання в сфері прав людини, вчилися розпізнавати порушення та ефективно захищати власні права.

У Чернігові пройшов перший семінар навчального курсу "Роль журналістики у підтримці та захисті прав людини – 2011". 20 журналістів з 11 регіонів України протягом п'яти днів поглиблювали свої знання в сфері прав людини, вчилися розпізнавати порушення та ефективно захищати власні права.

За оцінками запрошених експертів та тренерів програми "Розуміємо права людини" журналісти, відібрані на участь у курсі 2011 року мають непогану теоретичну підготовку та є вмотивованими навчатися та активно діяти на захист прав людини. Експерти відзначали високий інтелектуальний рівень та інтенсивність дискусій щодо тем, висвітлених під час семінару. Все це, на думку організаторів, є запорукою гарних результатів тривалого освітнього курсу. Курс складатиметься з 5 навчальних заходів – 2х семінарів, 2х дистанційних сесій та навчального візиту до однієї з європейських країн.

Перший семінар курсу був присвячений теоретичним аспектам: учасники обговорювали філософські засади, знайомилися з історією формування концепції прав людини, документами та механізмами захисту прав людини. Під час другого семінару, який відбудеться у вересні цього року, учасники курсу перейдуть до практичних питань – навчатимуться проводити журналістські розслідування та організовувати адвокаційні кампанії в сфері прав людини. З учасниками курсу працюють відомі українські експерти в сфері прав людини та журналістики.

Курс реалізується в рамках другого етапу плану дій Всеукраїнської освітньої програми"Розуміємо права людини". Організатори курсу сподіваються, що шляхом впровадження комплексного підходу до навчання журналістів у сфері прав людини буде підвищена якість журналістських матеріалів, у яких висвітлюються суспільні проблеми, пов'язані з порушенням прав людини та з рештою досягнуто вплив на формування культури прав людини в українському суспільстві.

Освітній курс для журналістів адмініструється Українською гельсінською спілкою з прав людини, Правозахисним центром "Поступ" та громадською організацією "М'АРТ" за фінансової підтримки Норвезького Гельсінського Комітету та Міжнародного фонду "Відродження".

Прес-служба Правозахисного центру "Поступ"


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua