Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
День Європи   ЄвроОлімпіада   Що? Де? Коли?   Ігор Мірзаєв   Світлана Доценко   Ліга ДИПКОРПУС   Маріуполь   Маріупольські ЄвроТижні   Маріупольський державний університет   День Европы   ЕвроОлимпиада   Что? Где? Когда?   Игорь Мирзаев   Светлана Доценко   Лига ДИПКОРПУС   Мариуполь

21 травня 2011 Маріуполь святкує День Європи!


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

У рамках святкування Маріупольського Дня Європи-2011 Ліга політологів-міжнародників "ДИПКОРПУС" запрошує всіх бажаючих взяти участь у міських святкуваннях!

21 травня 2011 Маріуполь святкує День Європи!
У рамках святкування Маріупольського Дня Європи-2011 Ліга політологів-міжнародників "ДИПКОРПУС" запрошує всіх бажаючих взяти участь у турнірі "Що? Коли?" "Європа-ХХІ".

Змагання пройдуть за підтримки Маріупольського державного університету. Під час турніру відбудеться також урочисте нагородження учасників та переможців Маріупольської ЄвроОлімпіади-2011 серед школярів загальноосвітніх закладів Маріуполя.

Ведучий турніру – Ігор Мірзаєв.

ТУРНІР ВІДБУДЕТЬСЯ 21 ТРАВНЯ О 12:00 У БІБЛІОТЕЦІ ЕКОНОМІКО-ПРАВОВОГО ФАКУЛЬТЕТУ Маріупольського державного університету (пр-т Будівельників, 129-А).

Заявки на участь (назва команди, ПІБ учасників, контактний тел., Е-пошта) надсилайте до 21.05.2011 на пошту dipcorpus@ukr.net.

З 18.00 до 20.00 у Театральному сквері міста молодіжні організації та національні громади Маріуполя за сприяння міської адміністрації організовують ЕвроКвартал.

Ліга "ДИПКОРПУС" традиційно презентує Європейський Союз, особливу увагу в цьому році ми приділяємо прекрасній країні Голландії, завдяки підтримці посольства цієї країни – поспішайте дізнатися більше!

Крім того, від Ліги "ДИПКОРПУС" у програмі:

1) боді-арт;

2) вікторина "Дізнайся європейську особистість!";

3) флеш-вікторина "ЄвроКвіз";

4) конкурс дитячого малюнка на асфальті.

Не менш цікавою обіцяє бути і програма заходів від інших учасників: майстер-клас європейських танців, ЕвроКараоке, перформанс "Верховенство права – як одна з найважливіших цінностей молоді Маріуполя!" І багато інших.

з 20.00 розпочнеться святковий концерт!

Запрошуємо усіх стати учасниками нашого улюбленого свята!

Координатор заходів Дня Європи від Ліги "ДИПКОРПУС" – директор Політичного департаменту Ліги "ДИПКОРПУС" Доценко Світлана Олександрівна

тел: +38 (050) 059-52-19

е-пошта: dipcorpus@ukr.net


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua