Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Запоріжжя   євреї   евреи   ЄНОТ   ЕНОТ   Енот   ЕНОТ   Запорожье   экология   НГО   Тода   тода

Рука єврейської олігархії в Запоріжжі


6
Рейтинг
6


Голосів "за"
12

Голосів "проти"
6

Більшість громадських об'єднань України, як не дивно, виявляються пов'язаними з єврейською олігархією. Яскравий тому приклад – запорізька Єврейська Національна Організація ТОДА (ЄНОТ).

Рука єврейської олігархії в Запоріжжі
За останні роки в Запоріжжі значно активізувалася єврейська громада, зокрема така велика як "Тода" (תודה).Так, у 2008 році керівник цієї організації Іосіф Векслєр створив при ній таку сателітну структуру, як "Єврейська Національна Організація ТОДА", скорочено – ЄНОТ, керівником якої на сьогодні є Наталія Гончарова. Для виконання чорнової роботи в цю організацію набирається молодь неєврейського походження. Цих молодих людей використовують як правило всліпу, не повідомляючи про єврейське коріння організації, а вішаючи їм локшину про екологічне та аполітичне спрямування ЄНОТа.

Насправді ж ЄНОТ, як структурна одиниця організації "Тода", спрямований на відстоювання у першу чергу інтересів єврейської олігархії запорізького регіону. Прикриваючись ідеологічними ідеями, ЄНОТ періодично влаштовує екологічні акції напоказ, наприклад, акція проти вирубки дерев, заходи з прибирання паркових зон та інші малоефективні дії. Молодь за такі "акції" отримує сміхотворні суми у 10-15 гривень, але сліпо іде "за ідеєю", яку їм проголошують єврейські керівники.

У 2009 році між Іосіфом Векслєром – головою "Тода" – та Борисом Шестопаловим – запорізьким бізнесменом – виникли фінансові розбіжності. Векслєр натравив на Шестопалова ЄНОТ, який розгорнув проти Шестопалова масштабну провокаційну акцію, нібито на захист сумнозвісної Солов'їної рощі.

8 серпня 2009 року Єврейська Національна Організація ТОДА разом з волонтерами Єврейського центру провели не менш сумнівну акцію "Вимиймо Запорізькі мости". До "мостів" єврейські активісти так і не добралися, обмежившись лише одним – Преображенським. Слід зауважити, що при цьому молоді люди весь бруд, нашкрябаний ними з поручнів моста, виливали прямо в Дніпро. Тобто, замість того, щоб в дихати бруд з мосту, запоріжці тепер його п'ють. Чи варто говорити про результативність подібних "акцій", якщо вони відверто спрямовані не на досягнення конкретних цілей, а лише на дешеву показуху.

Наступна спільна акція ЄНОТа з Єврейським центром планується вже цією весною, як потеплішає. Це буде прибирання старого Єврейського цвинтаря на Верхній Хортиці. Могили та ділянки цього цвинтаря вже старі та занедбані, тому потребують ретельного догляду та реставрації. До цієї6 шляхетної справи і долучаться молоді єврейські "екологи", чим і принесуть значні блага городянам.

Як зазначає запорізьке інформаційне видання "Запорожское время", "в общении с журналистами руководитель организации Наталия Гончарова неоднократно заявляла, что среди членов организации очень много именно евреев." А підростаюче молоде єврейське покоління вважає за свій обов'язок турботу про померлих одноплемінників. Саме тому ЄНОТ ставить собі за основну мету на найближчий час саме приведення до ладу єврейського цвинтаря.

Раввін Запоріжжя Нохум Ерєнтрой зазначив, що "діяльність таких організацій як ЄНОТ є похвальною і сприяє підвищенню іміджу єврейських організацій серед населення. Найголовніша заслуга Наталії Гончарової, я вважаю, полягає в тому, що вона змогла згуртувати навколо себе найбільш активну частину єврейської молоді міста Запоріжжя."

Отже на прикладі Запоріжжя ми маємо змогу бачити, як єврейські організації України поширюють свій вплив на наше суспільство, нав'язу ючи йому нездійсненні химерні ідейні та нишком реалізують інтереси єврейської олігархії.

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua