Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

У Трускавці 37-ий

Ла Джойнт | 29.03.2009 18:54

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
2

Конфлікт між мешканцями Трускавця та мером продовжується. Грицак, за допомогою прокуратури, наносить удар у відповідь.

"Шановний Юрію Васильовичу! Доводжу до вашого відома інформацію про факти умисного перешкоджання роботи пленарного засідання двадцять шостої сесії Трускавецької міської ради, які відбулись 12 березня 2009 року при наступних обставинах. У приміщенні актового залу санаторію "Карпати" о 10.00 год. розпочалося пленарне засідання двадцять шостої сесії міської ради, у якому я був головуючим. Окрім депутатів міської ради, працівників виконавчого комітету, були присутні... за їх словами, мешканці міста, близько 50 чоловік. Ці громадяни не були запрошені на засідання сесії і не проходили встановлену Регламентом ради реєстрацію.

В порядку оголошення депутатських звернень виступив депутат Р. Я. Крамар. Він зачитав звернення-протест Трускавецької міської організації "Воля" (копія додається) та повідомив, що члени цієї організації знаходяться в залі. Після цього без мого дозволу до мікрофона підбіг гр. О. Шоломіцький... і почав висувати вимоги до депутатів міської ради та міського голови узаконення мешканцям міста автономного опалення, які вони самовільно встановили в своїх помешканнях, подачі гарячого водопостачання тощо. Присутні мешканці почали викрикувати з місця, ходити по залі, образливо висловлюватися у бік міського голови та депутатів: "злодійня", "бандити".

Пленарне засідання стало некерованим і я оголосив перерву... згідно Регламенту Трускавецької міської ради. Оскільки після перерви у сесійному залі панувала атмосфера, що перешкоджала проведенню пленарного засідання, мешканці не розходилися, крики тривали, я оголосив цього дня засідання закритим.

Вважаю, що саме з ініціативи депутата Р. Крамар та за його сприяння вказаними громадянами було проведено з порушенням установленого порядку збори у приміщенні, де відбувалось засідання сесії ради.

За участю та головування цього ж таки депутата проводилось пікетування Трускавецької міської ради 10 лютого цього року, де висувались аналогічні вимоги в зверненні ГО "ВОЛЯ".

Окремо зауважую, що за даними державного реєстратора у виконавчому комітеті Трускавецької міської ради Трускавецька міська організація "ВОЛЯ" не є легальною та введеною до ЄДРПОУ.

Враховуючи вищенаведене, прошу Вас дати належну правову оцінку діям членів ГО "ВОЛЯ" та депутата Трускавецької міської ради Р. Крамара."


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua