Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Психологія права   секрет   маніпуляція   Закон

Як приручити Закон? Урок1

Оксана Шевцова | 6.12.2012 13:23

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Проблема більшості з нас в невмінні спілкуватись з чиновниками. Не володіючи навіть базовими знаннями нашого законодавства ми на слово віримо кожному слову того чи іншого державного мужа. І на жаль, частіше за все нас обманюють і використовують. Простіше кажучи маніпулюють нами.

Як приручити Закон? Урок1
Проблема більшості з нас в невмінні спілкуватись з чиновниками. Не володіючи навіть базовими знаннями нашого законодавства ми на слово віримо кожному слову того чи іншого державного мужа. І на жаль, частіше за все нас обманюють і використовують. Простіше кажучи маніпулюють нами. Я давно вивчаю цю проблему за 10 років напрацював певні методики. Це юридична психологія. Готовий навчити кожного, з власного досвіду, як вирішувати будь-яку конфліктну ситуацію з будь-яким опонентом за допомогою правильних юридичних слів.

Для цього випустив безкоштовний юридичний відеокурс "Як приручити Закон", в якому почав викладати свої секрети маніпуляції для вирішення конфліктних ситуацій. Це перший відеокурс з циклу "Психологія права".

Нагадую, що цей курс є першою сходинкою в багатоповерховому будинку юридичної психології.

Оцініть перший урок. Зауваження, критика, побажання – все сприймається)

Всі уроки безкоштовного відеокурсу тут – http://kravec.org/wppage/2317-2/

Юрій Кравець


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua