Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
1
Рейтинг
1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
0

Царство брехні

Ігор Бурдяк | 24.04.2012 12:51
Я закликаю Вас не ставати на бік брехні, тому що це бік зла. І цей бік не дасть нам безхмарного майбутнього.

Правда все одно перемагає. На цьому стоїть світ.
Коментарі
Никита   | 24.04.2012 14:10
Все прекрасно сказано, окрім одного: все це стосується у рівній мірі як влади, так і опозиції.
Ігор Бурдяк   | 24.04.2012 16:16
Никита:
Все прекрасно сказано, окрім одного: все це стосується у рівній мірі як влади, так і опозиції.
Вірно. Але оскільки опозиція позбавлена владних повноважень, її брехня – лише слова. А влада може реалізувати її через владні органи – прокуратуру, суди, Кабмін і т. д. І брехня реально б"є по людях.
Никита   | 24.04.2012 19:05
Ігор Бурдяк:
Чи не хочете Ви сказати, що, здобувши владу, нинішня опозиція у ту ж мить відмовиться від брехні?
Ігор Бурдяк   | 24.04.2012 20:04
Никита:
Ігор Бурдяк:
Чи не хочете Ви сказати, що, здобувши владу, нинішня опозиція у ту ж мить відмовиться від брехні?
Брехати всі будуть завжди. Але такої активної брехні, до якої вдається нинішня влада, НМД не було ніколи.
Никита   | 24.04.2012 20:10
Ігор Бурдяк:
Чим же брехня нинішньої влади принципово відрізняється від брехні попередньої? Якою мірою взагалі можна виміряти кількість і якість брехні?
Ігор Бурдяк   | 24.04.2012 20:25
Никита:
Повторюсь. Із сторони опозиції лише слова. А влада, (є така підозра) вчиняє злочини і бреше, що вона їх не вчиняє. "Вишки Бойка", "Лівела", ну а діяльність "групи Рибакова", яку опікує "папа" – це щось надзвичайне.
Чи було щось подібне за попередніх влад?
Никита   | 24.04.2012 22:40
Ігор Бурдяк:
Повторюсь. Із сторони опозиції лише слова.
Ну і я повторюсь. Ця опозиція вчора була владою, а сьогодні рветься до влади.
Повторюсь: чим брехня влади гірша від брехні тих, хто рветься до влади? Батько обох... Ви знаєте, хто батько брехні.
Ігор Бурдяк   | 24.04.2012 23:23
Никита:
Не лякайте мене і себе батьком брехні. Він не є батько обох і нас, лише батько нашої брехні.
А Ви самі дали таке визначення колись: мораль політиків не можна міряти такою міркою, якою міряємо звичайних людей.
А Автор статті пише:
На жаль, так чи інакше, ми всі говоримо неправду. Проте одні це роблять більше, інші менше.
Тепер порівняємо нинішню владу і опозицію. До перерахованого можна додати ще заплутану схему фактичної крадіжки Межигір"я, неправедні суди...
Коли нинішня опозиція була владою, чи "прославилися" Ющенко і Тимошенко подібним чином?
Никита   | 25.04.2012 10:25
Ігор Бурдяк:
У Біблії сказано: "Ваш батько диявол, і ви хочете виконати похоті батька вашого. Він був душогубом від початку і не встояв в істині, бо немає в ньому істини; коли виповідає він лжу, то виповідає своє, бо він облудник, і батько брехні" (Івана 8:44)
Стаття називається "Царство брехні", і я вважаю, що таким царством є політика загалом. Ви, власне, з цим погодились (З тим, що всі політики брешуть), але вважаєте, що нинішні брешуть більше, ніж їхні попередники. А НМД брешуть вони однаково. І коли одні з них звинувачують інших у брехні – це саме по собі є брехнею "в особливо збоченій формі".
Никита   | 25.04.2012 10:28
Ігор Бурдяк:
Для того, щоб довести Вашу думку (що одні політики брешуть більше, ніж інші), потрібно винайти критерій кількості і якості їхньої брехні. А якщо оцінювати її "на глазок", так би мовити, інтуїтивно, то кожен з нас залишається при своїй думці. Без точної міри політичної брехні Ви не можете довести, що нинішні брешуть більше.
Ігор Бурдяк   | 25.04.2012 11:35
Никита:
Ігор Бурдяк:
У Біблії сказано: "Ваш батько диявол...
Зверніть увагу на дискусію перед тим: Ісус – "знаю, що Авраамові ви потомки" (вірш 37), а уже в 39, 49 заперечує це. Далі вони кажуть "Отець наш Бог", а Ісус – "Диявол Ваш Батько".
Можна сказати мабуть так. Люди створені Богом і він є їхній природній і первинний Батько. Потім вони зраджують Божі заповіти, підпадають під владу гріха (диявола) і він стає ніби їхнім духовним, (хресним) Батьком.
Можливо, це мав на увазі Ісус. А можливо це була така метафора, щоб струсонути юдеїв.
Нагадаю таку подію:
...після того, як Христос прорік про Свої муки і смерть,
Ігор Бурдяк   | 25.04.2012 11:36
Петро намагався Йому докоряти, за що заслужив сувору догану: "Геть від мене, сатано! Бо гадаєш не про те, що Боже, лише про те, що людське" (Єв. від Марка 8,33).
Бачите, Ісус висунув ніби-то ще більше звинувачення Петру, ніж юдеям. Петро – сам сатана. Хоча малося на увазі, мабуть, що він проводить, так би мовити, сатанинську політику, бо перешкоджає, відмовляє Христа виконати ту місію, заради якої Отець послав Його в грішний світ.
І пізніше, перед вознесінням Ісус таки призначив Петра Верховним Апостолом.
Ігор Бурдяк   | 25.04.2012 11:55
Никита:
Ігор Бурдяк:
Для того, щоб довести Вашу думку (що одні політики брешуть більше, ніж інші), потрібно винайти критерій кількості і якості їхньої брехні. А якщо оцінювати її "на глазок", так би мовити, інтуїтивно, то кожен з нас залишається при своїй думці. Без точної міри політичної брехні Ви не можете довести, що нинішні брешуть більше.
Вам звичайно не можу. Бо Ви погодилися б з таким варіантом, коли Ющенко у будь-який спосіб утворив би вертикаль влади і тепер совість не дозволяє Вам звинувачувати в цьому Януковича.
А як на мене, він узурпував парламентську владу, фактично змусивши депутатів зрадити виборців. І це найбільша, до того ж
Ігор Бурдяк   | 25.04.2012 11:58
матеріалізована брехня. Далі – більше. Влада організовує "Групу Рибакова" і через неї готує масові фальсифікації, перекупку уже навіть не депутатів, а кандидатів в депутати. Для цього потрібні кошти. І держава організовує корупційні схеми для того, щоб їх зібрати. А зловлена на гарячому "ничтоже сумняшеся" звинувачє в цьому опозицію.
Наші люди цьому не дивуються. Їх неможливо уже в чомусь здивувати.
Саме це НМД є брехнею "в особливо збоченій формі". Але Ви, мабуть маєте на увазі під цим своїм висловом щось інше.
І чи було щось подібне за попередньої влади? Чи здатен був би Ющенко на такі фальсифікації?
Ігор Бурдяк   | 25.04.2012 11:58
Згадайте "Уотергейт". Обраний президент пішов у відставку. Але цей скандал не тягне і на десяту частину того, що витягнув на світ Божий Забзалюк.