Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
День Незалежності Греції   інтернет-флешмоб   ТИПОВИЙ ГРЕК   День Независимости Греции   интернет-флешмоб   ТИПИЧНЫЙ ГРЕК

Інтернет-флешмоб до Дня Незалежності Греції


-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
1

Інтернет-спільнота життєрадісних греків "ВКонтакті" – "ТИПОВИЙ ГРЕК" (vk.com / typical_grek) запрошує приєднатися до святкового флешмобу на підтримку Греції в переддень Дня Незалежності цієї держави (25 березня)

Інтернет-флешмоб до Дня Незалежності Греції
Інтернет-спільнота життєрадісних греків "ВКонтакті" – "ТИПОВИЙ ГРЕК" (vk.com / typical_grek) запрошує приєднатися до святкового флешмобу на підтримку Греції в переддень Дня Незалежності цієї держави (25 березня).

Суть акції – все греки і друзі Греції з Увечері 24 березня проставляють на час святкування в якості аватарок "ВКонтакте" патріотичну картинку, яка побеждяет в результаті голосування передплатників сторінки "ТИПОВИЙ ГРЕК".

Голосування триватиме до вечора 23.03.2012 в альбомі http://vk.com/album-32805048_153738134, логотип, який набрав найбільшу кількість "лайків" стане символом акції і аватарки для всіх учасників, про що буде офіційно оголошено сьогодні ввечері.

Закликаємо всіх відкрити для себе колорит Грецького Дня Незалежності, коріння котрого лежать в саме в Україну – в Одесі в 1814 році була заснована таємна революційна грецька організація "Філікі Етерія" ("Дружнє товариство"), яка і зайнялася безпосередньою підготовкою до переможної визвольної боротьби, окончившейся блискучою перемогою 1821 року.

Ваша участь важливо як для підтримки самосвідомості діаспори найдавнішого народу, для якого українські землі стали рідними з 7 століття до Різдва Христового, так і для самої Греції, яка переживає нелегкий час фінансової та духовної кризи.


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua