Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Маріуполь   студія ділового іміджу "ДілІм"   Маргарита Мухіна   імідж   Ліга ДИПКОРПУС   Мариуполь   студия делового имиджа ДілІм   Маргарита Мухина   имидж   Лига ДИПКОРПУС

Знайомтеся, студія ділового іміджу "ДілІм"


-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
1

Цей новий спільний проект вже добре відомої в місті та за його межами Ліги політологів-міжнародників "ДИПКОРПУС" та історичного факультету МДУ направлений на навчання мистецтву самопрезентації, необхідному будь-якій сучасній діловій людині

Знайомтеся, студія ділового іміджу ''ДілІм''
У п'ятницю, 2 березня 2012, у Маріупольському державному університеті відбулася презентація студії ділового іміджу "ДілІм" http://vk.com/club34473926.

Цей новий спільний проект вже добре відомої в місті та за його межами Ліги політологів-міжнародників "ДИПКОРПУС" та історичного факультету МДУ направлений на навчання мистецтву самопрезентації, необхідному будь-якій сучасній діловій людині. Організатори планують передати слухачам корисні знання та навички в ході тренінгів та майстер-класів, в чому і полягає принципова відмінність занять в студії ділового іміджу від аналогічних проектів, в яких використовується в основному лекційний стиль подачі матеріалу.

За словами координатора проекту Маргарити Мухіної, заняття в студії ділового іміджу розраховані в основному на молодіжну аудиторію, оскільки саме студенти найчастіше стикаються з необхідністю грамотно подати себе при написанні резюме, на співбесіді або при роботі в новому колективі. Тим не менш, зустрічі з фахівцями окремих галузей – психологами, бізнес-тренерами та експертами з іміджу – будуть проводитися для всіх бажаючих, незалежно від віку і роду занять. Велика частина планованих тренінгів – безкоштовні, єдиним обмеженням стане попередня реєстрація учасників в соціальних мережах.

Невипадково студія ділового іміджу була відкрита саме на історичному факультеті Маріупольського державного університету. За словами декана факультету Ірини Пономарьової, для студентів і випускників спеціальностей "Міжнародні відносини", "Історія" та "Документознавство" особливо необхідні знання в сфері формування ділового іміджу, адже саме ці фахівці працюють в міністерствах, органах виконавчої влади та в системі освіти, де імідж окремого співробітника найчастіше визначає ставлення до всієї організації в цілому.

Уже в ході презентації студії ділового іміджу присутнім були запропоновані прості, але ефективні психологічні вправи, що дозволили провести експрес-діагностику проблемних сфер. Важливо відзначити, що всі результати були конфіденційними, їх не побачив ніхто, крім самого автора. Також слухачі могли дізнатися про те, який тип харизми у кожного з них і як використовувати ці особисті особливості в діловій обстановці максимально ефективно.

Наразі відкрите обговорення для визначення найактуальніших питань для найближчих тренінгів: http://vk.com/topic-34473926_26057397


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua