Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Подяка Олександру Соломенцеву за допомогу онкохворим дітям.


-11
Рейтинг
-11


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
12

Подяка Олександру Соломенцеву за допомогу онкохворим дітям.

Депутат Солом'янської районної у м. Києві ради, голова Солом'янської районної партійної організації "ВО "Батьківщина", Олександр Соломенцев постійно, щомісяця матеріально допомагає онкохворим дітям. Волонтер Української Відкритої Асоціації Організацій, Груп та Осіб, що працюють з дітьми, які страждають на онкозахворювання Ірина Маркіна та батьки діток, яким надана допомога, висловили Олександру Соломенцеву подяку за його підтримку хворих дітей на сайті http://www.donor.org.ua/

"Від імені батьків дітей, що проходили та проходять лікування у Національному інституті раку в м. Києві та багатьох інших, що проходять лікування в обласних лікарнях в інших містах України, дозвольте висловити Вам щиру повагу та подяку за Вашу суттєву допомогу та підтримку, що Ви регулярно, щомісяця надаєте дітям.

Ваша підтримка допомагає всім цим людям із різних областей України, як правило, із дуже обмеженими доходами, відчувати, що вони не на самоті зі своїм горем, мати своєчасну допомогу на придбання ліків у разі термінової потреби, мати можливість поїхати на обстеження у Москву, та забезпечити інші нагальні потреби.

Дякуємо Вам від усього серця та бажаємо Вам значних успіхів і досягнень у Вашій відповідальній роботі, а також здоров'я та щастя Вам і Вашій родині".


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua