Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
7
Рейтинг
7


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
4

Коментарі
Ekain   | 31.12.2008 14:52
Бесперечний +!
Дякую за статтю! Цілісний підхід, вичерпне викладення, мудрі слова. З таким мисленням, нема сумніву, Ви досягнете висот у бідь-фкій справі, що собі оберете.
Ще раз дякую!
З Новим роком!
Консерватор   | 31.12.2008 15:01
Дякую! Навзаєм! Сподіваюсь, завтра побачимось:)
  | 31.12.2008 15:09
Пару слів для свідамітів дід Мароз припас,
коли главной свідамітой став бухой Улас.
Побажаймо свідамітам шоби в новий рік
сраним віником по пиці гнали їх в смітник,
шоб наградой свідамізьму тищу клізьм було,
а штандартом свідаміцьким – сране помело.
шоби пасічник ялинкой в сраку мед їм пхав,
шоб ним кожний свідаміта сто віків дристав,
шоб в тій всрачкє ім ікнувся кожненький хахол,
шо во славу свідамізьма в злиднях отошол,
шоб брехливе їхнє слово лізло крізь очко,
і не був той мед їм салом – тілько наждаком.
Ekain   | 31.12.2008 15:51
Ти повторюєшся, чєлобако. Час вже щось чогось новенького вкинути.
Улас Золотоноша   | 31.12.2008 17:01
Так у нього ж з голівкою вже давно бо-бо!
Улас Золотоноша   | 31.12.2008 17:10
До слова, Євген СВЕРСТЮК – це совість нашої нації!

СЛАВА УКРАЇНІ!
Никита   | 31.12.2008 17:23
Консерватор
Рік, що минає, приніс початок кризи, кінець якої, найімовірніше, не в наступному році й навіть не через рік. Це – звивиста, камениста ділянка річки, на якій головною небезпекою є саме друга з двох описаних. Рятівне "вписування в повороти" повинно включати в себе уміння відмовитися від усталених звичок, стереотипів, готовність до нестандартних дій. І перевагу тут матимуть ті, хто вміє думати про важливе, тобто – розставляти пріоритети.
Щиро дякую, Авторе! Дай Боже всім нам в Новому Році любові, мудрості – і здатності сприйняти цивілізаційні зміни, що грядуть, як щасливе оновлення...
Консерватор   | 31.12.2008 17:30
Никита:
І Вам щиро дякую! Дай Боже!
  | 31.12.2008 17:32
Главное, шобы пожелание свидамитам было актуальное: на смитнык!

Улас Золотоноша:
дєдушко, з такою совістю не дивно, шо тебе пугалом іменують.
ЗаХар   | 31.12.2008 18:13
Никита:
Щиро дякую, Авторе! Дай Боже всім нам в Новому Році любові, мудрості – і здатності сприйняти цивілізаційні зміни, що грядуть, як щасливе оновлення...
Підписуюсь
ти сам, твоя родина, твоя країна і людство – то все є ланцюжки однієї великої Єдности; і що ця Єдність – первинна, а місце роботи й навіть галузь самореалізації – вторинне. І що варто просити Бога не про збереження місця роботи в час кризи, а про силу духу і Його поміч на різких поворотах
ЗаХар   | 31.12.2008 18:15
Звичайно ж останній абзац -цитата з Кирила. Поспішив натиснути. Гадаю, вибачить...
VANO   | 31.12.2008 22:39
Цитата: "Саме лише думання, навіть про важливе – умова, як кажуть математики, "необхідна, але не достатня". А от дія без думання, і думання саме про важливе – то вже просто-таки біда, що спіткає – скількох в Україні? – половину населення? Більшість? 90 %? Усіх, за винятком хіба одиниць? "
- Для розвитку Батьківщини що важливіше Закону (стародавні говорили Книги-Біблії, тепер – конституції)? Конкретно, що можуть політики? Як знешкодити існуючий бедлам? Пропоную: В Законодавчих Зборах Укрїни закони спочатку повинні обмірковувати конкретні фахівці, а не верхогляди-політики і тільки потім їх можуть редагувати юристи. Ви філософ добрий, але що скажете конкретно?
  | 1.01.2009 23:11
http://www.maidan.org.ua/static/viol/1230840572.html