Пошук на сайті:
Знайти



Народна правда

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Вінниця буде з газом – мер домовився зі столицею


-3
Рейтинг
-3


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
8

Вінницький міський голова Володимир Гройсман домовився з Мінпаливенерго про ліміти газу для Вінниці на першу декаду листопада.

Вінницький міський голова Володимир Гройсман домовився з Мінпаливенерго про ліміти газу для Вінниці на першу декаду листопада. Всі теплопостачальні організації Вінниці працюватимуть за схемою прямої закупівлі газу, такий договір зобов'язує їх до 100% подекадної проплати за спожитий природний газ.

До слова, рівень розрахунків за газ вінницьких теплопостачальників перед ДК "Газ України" з початку року складає 90%. На початку опалювального сезону – 93 %. Борг вінничан за спожиті енергоносії, скоротилися протягом останніх 3-х місяців на 5 млн. грн., хоча все ще залишаються – близько 18 млн. грн.

Коментарі









© 2007 - 2009, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: support@narodnapravda.com.ua