Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
7

Стан побитого в Москві геніального українського режисера Романа Віктюка покращився

Юрій Самсон | 7.07.2007 18:42
З України вільно, а часто не вільно, в останнє сторіччя виїхали тисячі талановитих і великих її дітей. Доля наших земляків на еміграції часто тяжка, а то й трагічна. Незалежна Україна повинна не тільки слідкувати за їх долею, але подбати про них. Роману Віктюку бажаємо якнайшвидшого одужання!
Коментарі
IoannKo   | 7.07.2007 22:16
Якщо Ви Віктюка називаєте "геніальним", то зрозуміла ваша реакція на Шевченка.
Бідна Україна... Оце дав Бог "генііїв" за гріхи наші тяжкі. Якщо це "генії" – то які ж "пересічні"? Вічне хуторянство – наша доля з такими "геніями".
P.S. Написали б просто – "Віктюк видужує"...
Ekain   | 8.07.2007 08:17
Нам би в росіян позичити національної гідності. Чи вважали б вони своїм національним режисера, який працює у не дуже дружній державі, розважає тих, хто ненавидить Росію та не визнає її існування? Мабуть, ні. Ось і нам треба припинити розмови про 5 мільйонів українців в Росії. В Росії українців нема. Є люди без національної самоідентифікації або з послабленою самоідентифікацією, що залишили Україну на краще. І для себе, і для українців.
Юрій Самсон   | 8.07.2007 08:20
IoannKo:
Якщо Ви Віктюка називаєте "геніальним", то зрозуміла ваша реакція на Шевченка.
Бідна Україна... Оце дав Бог "генііїв" за гріхи наші тяжкі. Якщо це "генії" – то які ж "пересічні"? Вічне хуторянство – наша доля з такими "геніями".
P.S. Написали б просто – "Віктюк видужує"...
Як це у Вас, Іване, по християнськи звучить (ця риса здається у вас називається "чоловіколюбіє")... Власне як завжди – нічого й ні додати, ні відняти...
З неділею Вас.
Юрій Самсон   | 8.07.2007 08:29
Ekain:
Друже, категорично не згоден – на еміграції багато наших людей, вони, зазвичай,там багато і успішно працюють, зокрема й в шоу бізнесі, досягають значного визнання, як наприклад оскароносний Палагнюк. Вважають себе українцями, (Віктюк на зразок Палагнюка ніколи не пропустить, аби не відреагувати, коли його називають російським режисером, аби уточнити що він саме український режисер)
Я вже й не акцентуватиму, що вони (або їх батьки) полишили країну не з доброї волі, того ж Віктюка тупо вижили зі Львова.
І патріотів України поза її межами дуже багато. Україна зацікавлена створити умови для їх повернення, або хоча б зв"язку
Юрій Самсон   | 8.07.2007 08:36
Ekain:
А в кацапів,друже,я б українцям взагалі не радив нічому вчитись-з того, що вони роблять нічого доброго не буває навіть для них самих – гляньте, нещасний деградований народ з лихою історією та безперспективним майбуттям. Не можна заздрити калікам, як сказав би IoannKo -"гріх".
Щодо створення умов для повернення, то треба розуміти дві речі: в часи окупації в колоніальній Україні Віктюк ніколи б не став всесвітньовідомим режисером (хто завгодно, але не він),Палагнюк – не отримав би "Оскар",Андрій Ворхал не зміг би започаткувати поп-арт, Міла Йович не тільки не була б найдорощою моделлю всіх часів та народів, а взагалі б ніким не була.
Для їх повернення мало самого запрошення.
Юрій Самсон   | 8.07.2007 08:49
Ekain:
Чи вважали б вони своїм національним режисера,який працює у не дуже дружній державі,розважає тих,хто ненавидить Росію та не визнає її існування?Мабуть,ні.
Факт з біографії Палагнюка, того, кого хотіли б вважати кацапи своїм: на фестивалі "Російські ночі" в Лос-Анджелесі він публічно відмовився від звання народного артиста Росії. Щодо нагороди російського уряду, він сказав, що не має нічого спільного ані з Росією, ані з російським кіно."Я-українець,а не росіянин, отож я дуже вибачаюсь, я просто трохи не у своїй тарілці. Тож буде краще, якщо я і мої друзі підемо" До речі,а Віктюк випадів щодо України не робить.
Ekain   | 8.07.2007 11:45
Юрію,
ну до чого тут Палагнюк? Америка не відмовляє Україні в праві на існування, не влаштовувала Голодомор. Майже премії post mortem не позбавили свого вруна про успіхи Сталінізму під час Голодомору.
Я не визнаю українців Росії за діаспору. Ну ми всі з цього світу, як дехто пише – родом з СРСР – ну ми знаємо, хто туди їде – ті, чий адрес не дом і не вулиця. А Віктюк був навесні на радіо "Свобода" російській. Там він про себе багато розповідав. він зі Львова хлопцем виїхав, і жодної політики там не було. Був пошук хлопцем столічного життя, а століцею стала Москва.
Юрій Самсон   | 8.07.2007 12:43
Ekain:
Палагнюк,як заперечення Вашої тези:
Нам би в росіян позичити національної гідності.Чи вважали б вони своїм національним режисера,який працює у не дуже дружній державі,розважає тих,хто ненавидить Росію та не визнає її існування?
Адже Палагнюка вони хотіли б вважати своїм "народним артистом", а він працював на ворожі кацапам США, розважав тих, хто ненавидить Росію (зокрема працював в націоналістичних українських організаціях США і Канади), і все життя заперечував законність існування СССР.
Тобто то був приклад на заперечення Вашої тези, не більше того.
Віктюка же ще в 91р. особисто просив Кравчука про свій театр в Києві – працювати на Україну-не дали.
Ekain   | 8.07.2007 14:32
Якщо цікавитесь, у 2-3-му числі "Всесвіту" за цей рік була невеличка стаття про Палагнюка:
http://www.vsesvit-journal.com/index.php?option=com_content&task=view&id=286&Itemid=41
Юрій Самсон   | 8.07.2007 15:39
Ekain:
Дякую, Друже. Не читав цього раніше. То ж хіба можна їх (наших емігрантів) в чомусь винуватити, коли навіть на смертному ложі вони хочуть співати "Взяв би я бандуру..." (мурахи по шкірі бігають)... Люди мають все, але їм не вистачає одного – УКРАЇНИ.
Хіба ж вони винні в тому, що ми програли тоді, при Дорошенкові, при Мазепі в 1709, в 1923, в ІІ Світовій?
А тим, хто в РФ Україна зобов"язана (на цьому слові наполігаю) створити умови для репатріації!
Ще раз щиро дякую.
Ekain   | 8.07.2007 16:20
А тим, хто в РФ Україна зобов"язанаю... створити умови для репатріації!
Вам мало тих, хто за коаліціянтів голосує? Я б навпаки "підйомні" призначив усім, хто хоче в РФ. Та й РФ цьому сприяє:
Указ Президента РФ "О реализации Государственной программы по оказанию содействия добровольному переселению в Российскую Федерацию соотечественников, проживающих за рубежом"
http://www.ln.mid.ru/ns-dgpch.nsf/1a268548523257ccc325726f00357db3/060971e2945d5856c32571a2003d355f?OpenDocument
Та весь пакет законодавчих документів:
http://www.ln.mid.ru/ns-dgpch.nsf/gpsdp?OpenView&Start=1&Count=30&Expand=1#1
Осб що треба на всіх білбордах рекламувати.
Юрій Самсон   | 8.07.2007 16:28
Згоден, в частині щодо необхідності заохочення (навіть фінансового) до репатріації в РФ всіх, хто "матюшку" любить з України. Але це ж не заперечує обов"язок Неньки створити умови для повернення в Україну тих, хоче додому. Не врю, що Ви х цим не згодні.
Ekain   | 8.07.2007 17:10
Згодний. Просто своїми власними вухами слухав Віктюка та якось нічого українського не помітив. Але це все мізерне... Нехай людина одужує скоріше та повніше. Вік вже не для вуличних бійок.
Юрій Самсон   | 8.07.2007 17:17
Ekain:
Згодний. Просто своїми власними вухами слухав Віктюка та якось нічого українського не помітив. Але це все мізерне... Нехай людина одужує скоріше та повніше. Вік вже не для вуличних бійок.
Ви ще й дуже мудрі! +++!