
Драматичного літа 2014 року, арт-директор Музею плакату при журналі "Музеї України" Юрій Нерослік розпочав створення серії плакатів про добровольчі батальйони.
У цей же час, записався добровольцем у 92 бригаду ЗСУ, яку кинули на прорив Іловайського "котла"...

Поруч – Національний музей-заповідник "Битва за Київ у 1943 році", директор якого Іван Петрович Вікован і став справжнім "двигуном" першої масштабної патріотичної виставки про АТО.

А Юрій Нерослік, навіть в армії, куди взяв ноутбук, продовжив малювати плакати. Хоча, був травмований під Іловайськом, потрапив у госпіталь.
З жовтня 2014, волонтерська команда Музею плакату при часописі "Музеї України" – в постійних рейдах у зону АТО. Пройшли практично всю лінію фронту від Станиці Луганської до Сартани. Хоча, виставка плакатів Юрія Неросліка доставлена волонтерами і в Широкіне...

Були на передових базах батальйонів "Айдар", імені Кульчицького, "Чернігів", "Київ-2", "Київщина", у кількох бригадах ЗСУ. Забезпечили виставковими комплектами плакатів всі основні музеї Донеччини.
До чергової річниці створення добровольчих батальйонів, Музей плакату України знову презентує оновлений виставковий комплект "Плакати добробатів". Тут роботи Ю.Неросліка за 2014-16 роки, для різних добровольчих формувань.

Честь і слава Добровольцям, які у перші місяці агресії зупинили ворога, часто ціною життя!
Про них і виставка "Плакати добробатів".
Віктор Тригуб, директор Музею плакатів, куратор виставки