Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Княгиня Ольга ІІ


-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
2

Мої думки, хто має бути президентом. Прошу не вважати це першоквітневим жартом.

Княгиня Ольга ІІ
В українській історії є така закономірність, як подвійність (дуальність). Що я маю на увазі? Просто наведу певні історичні паралелі. Був собі такий гетьман Іван Самойлович, а після нього – Іван Мазепа. Обидва були проросійськими, але зрештою, не вгодили Москві. Один був усунутий з посади, інший перетворився на "зрадника".

У новітній історії було два Леоніди і два Віктори. І ніхто з них не збудував гідну країну.

Мабуть, чи не єдиним гідним лідером в українській історії була княгиня Ольга (роки правління: 945-964). Вона провела дуже важливі реформи (зокрема, у сфері оподаткування). Завдяки ним був закладений фундамент для процвітання Русі. За нащадків княгині Київська держава пережила свою золоту епоху (аж до смерті Ярослава Мудрого у 1054 р.). Виходячи з теорії дуальності в української історії, можна припустити, що Україна чекає на нову Ольгу-реформаторку, яка закладе ґрунт для майбутнього процвітання країни.

І не дай Боже нам нового Петра (Петра Дорошенка). Цей гетьман прагнув об'єднати Правобережжя і Лівобережжя, але зазнав поразки. На ньому і закінчилася Українська революція (1648-1676 рр.). Страшно подумати, що на Петру Порошенку завершиться Велика українська революція (2013-2014).


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua