Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
5
Рейтинг
5


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
1

Коментарі
Никита   | 17.05.2012 20:51
+
Але слід визнати, що й попередня влада мало що зробила для вирішення проблем кримських татар
Ігор Бурдяк   | 17.05.2012 21:54
Никита:
Я не писав про вирішення матеріальних проблем кримських татар.
Я про погляд на проблему. Він у наших владців до певної міри став "російський". Симоненко не є автором цієї позиції, яку він озвучив. Це він запозичив в Росії.

А якщо казати ширше, то бачення не лише того, що стосується кримських татар, а й того, що стосується українців "русифікується". Бо владі (принаймні значній її частині) близькі ідеї "російського світу".
Никита   | 17.05.2012 22:25
Ігор Бурдяк:
Я не писав про вирішення матеріальних проблем кримських татар.
Я про погляд на проблему.
Чого вартий "погляд на проблему" без її "матеріального вирішення", – ми всі могли дуже добре переконатися за попередньої влади. І не тільки на прикладі кримських татар.
Ігор Бурдяк   | 17.05.2012 22:56
Никита:
"Не одним лише хлібом живе людина", – казав Христос. НМД сьогодні ситуація у нас така, що важливішим є не хліб, а дух справедливості. Можливо, тому, що хліб є.
Недооцінка цього владою є основною її помилкою.
Никита   | 18.05.2012 00:44
Ігор Бурдяк:
важливішим є не хліб, а дух справедливості
Цікаво було б почути думку кримського татарина з цього приводу. Який законно повернувся на батьківщину і впродовж 10 років не може отримати ділянку землі, щоб побудувати дім для своєї сім"ї (а таких наразі 80%).
Цікаво було б побалакати з ним про "дух справедливості".
Ігор Бурдяк   | 18.05.2012 04:50
Никита:
Ігор Бурдяк:
важливішим є не хліб, а дух справедливості
Цікаво було б почути думку кримського татарина з цього приводу.
Дух справедливості притаманний чесній владі. За 2 десятиліття ми втратили надію на чесну владу. Але тим не менше можливість вибору між кращою і гіршою владою завжди був і є. Меджліс кримсько-татарського народу був заснований ще за часів СРСР. І його позиція, починаючи з референдуму за незалежність завжди співпадала з позицією, яку репрезентував Рух, пізніше "помаранчеві". Хоча не завжди ця позиція давала "матеріальну користь". А підтримка "помаранчевих" на останніх виборах, навіть зашкодила.
Ігор Бурдяк   | 18.05.2012 04:51
Янукович став підтримувати маргінальні кримсько-татарські проросійські організації, які сумарно не мають і 10% підтримки серед кримсько-татарського народу...Призначив Могильова, який, будучи головним кримським міліціонером, мав конфлікти з кримськими татарами, головою кримського уряду.

Мустафа Джемільов:
"Мені здається, що тепер уже, як у радянські часи: ми – молодші брати Росії, і виконуємо те, що там скажуть. Порівнюючи оперативні дані з Росії й аналітичні записки СБУ, які направляють в адміністрацію президента і які нам іноді вдається перехопити, – цілі збігаються.
Ігор Бурдяк   | 18.05.2012 04:51
СБУ доповідає, що меджліс і кримські татари – найбільш опозиційна до влади сила в Криму, а тому потрібно підтримувати опозицію меджлісу".

І хоча підтримка "помаранчевих" кримськими татарами на останніх виборах, зашкодила їхнім "матеріальним інтересам", я переконаний: вони і надалі будуть підтримувати український національно-демократичний рух. Бо стратегічно їм це вигідно. Та й просто інакше це було б зрадою.
Vakula   | 18.05.2012 06:53
УКРАИНОЙ должны править украинцы,,!,

ГОЛОСУЙ за националистов
В ПРОТИВОВЕС коммунистам,,!,

"СВОБОДУ"-в РАДУ,
Вот что нам надо,,!,
Никита   | 18.05.2012 10:05
Vakula:
От цікаво, а як "Свобода" пропонує вирішувати проблеми кримських татар?