Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
14
Рейтинг
14


Голосів "за"
20

Голосів "проти"
6

Коментарі
Стрілець   | 12.04.2009 14:25
+
Однозначно.
Юрій Самсон   | 12.04.2009 14:30
Стрілець:
Дякую, Друже, за розуміння!
  | 12.04.2009 14:43
"рідного українського (язичницького) Великодня) "
З тих чотирьох слів поставлених у ряд видно, що автор "прогресує" у своєму маразмі (видно імунодефіцит анігілює рештки сірої речовини).
Хочу звернути увагу читачів, що це автор сам себе відносить до язичників,а не я його намагаюся ніби принизити. Хай буде для нього тотожним українське і язичницьке – має право. Кожен врешті решт сходить з розуму по-своєму.Але до чого тут брехати, що когось "обікрали"? Може і весь світ, який святкує сьогодні Восресіння Христове вас язичників обікрав?Не варто би може навіть і звертати увагу на цей маразм, але зверніть увагу, що це чудо вилазить саме в такий день. Хоче ригнути щобі собі бути "причетним" до нього
Стрілець   | 12.04.2009 14:54
Кр-к,
не забувайте Заповіді тої релігії, яку ви так незграбно начебто захищаєте.
А ще краще – просто помовчіть на цю тему.
Я принаймні у дальшу дискусію про це входити не буду.
Тому відповідати не обов'язково.
  | 12.04.2009 14:54
Загалом, я не проти паралелей чи порівнянь. Але автор вирізняється вийнятковою підступністю, бо намагається під видом повернення до примітивних, "рідних", першоджерел пропагувати язичество. Я зовсім не здивуюся коли цей войовничий язичник почне закликати до жертвоприношень людей у своїх капищах. Загляньте у Літопис Руський і знайдете опис, як оці "рідновірці" приносили в жертву своїм божищам молодих хлопців! Як побили цілу родину, яка не хотіла віддати свого сина!
Толеруйте ще трохи цього неопоганина, підтримуйте його і одного разу він принесе в жертву вашу дитину. Як оце зараз зазіхає на вашу свідомість.
Нема межі людському ідіотизму.
  | 12.04.2009 14:56
Стрілець:
Вже краще Ви помовчіть, пане. В цій ситуації мовчати є гріхом.
Юрій Самсон   | 12.04.2009 15:09
Стрілець:
Щодо таких неадекватних в засадах нашої громади "Є!" положення:
"Ми ігноруємо провокаційні, образливі випади на власну адресу".
Отож, правильна позиція, яку Ви зайняли, дійсно – ігнор!
  | 12.04.2009 17:13
Юрій Самсон:
Можете чинити як вам завгодно, але "ігнорувати", а точніше проходити апатично повз язичників-провокаторів я не буду НІКОЛИ, бо ви зазіхаєте на людські душі, в гарній обгортці ніби вболівання за старовиною, ви підсовуєте затхле неопоганство. Господь дав людині розум і добру волю. Людина вправі думати, що "український" ідол сотворив українця, але потрібно бути зовсім примітивом аби нормальна людина могла сприйняти без сміху подібне твердження.
Патріотиз може і співзвучний з ідіотизмом, але це речі різного порядку.
Улас Золотоноша   | 12.04.2009 17:18
Кр-к:
я не проти паралелей чи порівнянь. Але автор вирізняється вийнятковою підступністю, бо намагається під видом повернення до примітивних, "рідних", першоджерел пропагувати язичество. Я зовсім не здивуюся коли цей войовничий язичник почне закликати до жертвоприношень людей у своїх капищах. Загляньте у Літопис Руський і знайдете опис, як оці "рідновірці" приносили в жертву своїм божищам молодих хлопців! Як побили цілу родину, яка не хотіла віддати свого сина!
Толеруйте ще трохи цього неопоганина, підтримуйте його і одного разу він принесе в жертву вашу дитину. Як оце зараз зазіхає на вашу свідомість.
Нема межі людському ідіотизму.
Пане, з вашою головою все гаразд?
  | 12.04.2009 17:37
Улас Золотоноша:
Не з Вашою головою судити про світоглядні речі. Йдіть краще собі до своїх баранів.
Улас Золотоноша   | 12.04.2009 17:54
Господи, ну чого ви такий обмежений? Ви хоч знаєте, що християнство запозичило багато чого з язичництва?
  | 12.04.2009 18:17
Улас Золотоноша:
Уласе, йдіть собі в мирі і не провокуйте мене у Святий день на різкість. Християнство не виникло на пустому місці, а органічно випливає зі Старого Завіту. Мати елементи подібності не означає подібність за суттю. Власне тому я і виступаю проти язичників, бо самсони зазіхають на саму суть віри. Коли б він просто милувався бабами, кохався у старожитностях, то хай би це робив. Але у нього мета огидніша – під личиною вболівання за "українськість" він замахується на людські душі.
Beware   | 12.04.2009 18:28
+
Улас Золотоноша   | 12.04.2009 18:30
Кр-к:
Улас Золотоноша:
Уласе, йдіть собі в мирі і не провокуйте мене у Святий день на різкість. Християнство не виникло на пустому місці, а органічно випливає зі Старого Завіту. Мати елементи подібності не означає подібність за суттю. Власне тому я і виступаю проти язичників, бо самсони зазіхають на саму суть віри. Коли б він просто милувався бабами, кохався у старожитностях, то хай би це робив. Але у нього мета огидніша – під личиною вболівання за "українськість" він замахується на людські душі.
У вас таки з головою не те...
Кр-к:
Зверніть увагу, на те, хто відплюсувався: недалекий Улас, антихристиянка Beware. Але чому з ними шанований мною розумний Стрілець? Атеїст певно. Тоді повинен стояти осторонь.