Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
9
Рейтинг
9


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
2

Михайлина Коцюбинська: "Поезія Стуса – це дерево з обрубаною біля верхівки кроною"

Консерватор | 6.01.2009 23:21
До 71 річниці з дня народження поета: читайте та слухайте ексклюзивний матеріял на блоґу Кирила Булкіна "Журналістські архіви". Додана також низка свідчень про Стуса, записаних у попередні роки.
Коментарі
Улас Золотоноша   | 6.01.2009 23:33
Дякую за лінк, пане Кириле!:) +
Улас Золотоноша   | 6.01.2009 23:41
Маємо велику надію і сподіваємось, що на батьківщині "проффєссора", а головне, моїй землі утвердиться ім'я полум'яного борця з тоталітарно-комуністично-імперським режимом, де він навчався та працював і яке прикрасить та примножить славу університету.
Консерватор   | 7.01.2009 00:11
Улас Золотоноша:
на батьківщині "проффєссора"
Так, Донбас, на щастя – батьківщина не лише "проффесора", а й Стуса, Світличного, Тихого, Дзюби, Голобородька і ще багатьох видатних українців. А чи знаєте Ви про збір підписів щодо надання Донецькому національному університету імені Василя Стуса? Див. тут: http://inlit.com.ua/node/3495
Консерватор   | 7.01.2009 00:12
Вибачте, все забуваю правильно лінкувати. Збір підписів
Улас Золотоноша   | 7.01.2009 00:50
Уже поставив свій підпис! Дякую за підказку!:)
Никита   | 7.01.2009 00:59
Консерватор:
Дякую за лінк! Це кращий подарунок на Різдво. Вітаю з святом!
Никита   | 7.01.2009 01:00
Чого ти ждеш? Скажи – чого ти ждеш?
Кого ти виглядаєш з-перед світу?
Кого ти сподіваєшся зустріти,
а най і стрінеш – віри не доймеш?
Тамтого світу закуток глухий,
а в ньому жінка, здумана зігзиця,
шепоче спрагло: боже, най святиться,
о най святиться край проклятий мій.

Ще видиться: чужий далекий край
і серед степу, де горить калина –
могила. Там ридає Україна
над головою сина: прощавай.
I плачуть там, видушуючи з себе
сльозу навмисну, двоє ворогів,
радіючи, що син той не любив
ні України, ні землі, ні неба.
Никита   | 7.01.2009 01:02
I всує хилиться висока тінь
чужого болю. Пустинь України
безмежнішає в цьому голосінні,
аж перемерзла луниться глибінь
опівнічна.
Кого ж ти, демон зла,
кленеш, кленеш, кленеш і проклинаєш?
Кого з самого себе викликаєш?
Свою недолю? Грудочку тепла
під попелом століть? Кого ж ти ждеш?
Невже сподієшся колись дожити,
щоб мовити чеканню: Все. Ми квити.
Ти забираєш, буцімто даєш.

Василь СТУС,
Ekain   | 7.01.2009 11:29
Я почув сьогодні вранці по Бі-Бі-Сі про збір підписів на підтримку перейменування Донецького ун-ту. Я вважаю, що Донецьк не гідний цього імені. До того ж, послухав інтерв"ю з ректором – типовим хохлом-конформістом – який верз щось про те, що у світі нема традиції ім"я присвоювати навчальним закладам. А як же тоді Уортонівська бізнес-школа, наприклад? А Ун-т Гопкінса? Насильно мил не будеш. Хай спочатку свого хохляцтва та москальщини позбавляться, а потім вже туди Стус повернеться.
Їхня міська рада ще торги почала: вони встановлять пам"ятник Стусу, якщо у Львові повернуть імена російських письменників вулицям!