Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Закерзоння   етнічна чистка
9
Рейтинг
9


Голосів "за"
12

Голосів "проти"
3

Коментарі
  | 14.10.2008 15:14
http://www.from-ua.com/politics/8c2ff6d83f06d.html
  | 14.10.2008 17:00
То нэхай цым коринням и харчуюцця та опалюють. гы-гы-гы-гы-гы
  | 14.10.2008 19:37
ANONIM:
ОЛІГОФРЕН ТА ЩЕ Й КАЦАПСЬКИЙ...
  | 14.10.2008 19:37
ANONIM:
ОЛІГОФРЕН ТА ЩЕ Й КАЦАПСЬКИЙ...
  | 14.10.2008 19:37
ANONIM:
ОЛІГОФРЕН ТА ЩЕ Й КАЦАПСЬКИЙ...
  | 14.10.2008 20:41
БЕЗ снятия НЕПРИКАСЕМОСТИ и деп.ЛЬГОТ-не будет ВОЗРОЖДЕНИЯ,хи-хи!

Кто не чтит прошлого,у того нет будущего!!!

Я верю Украина будет,
Я знаю Украине цвесть
Пока у нас такие люди
Как Президент Ющенко есть!!!

ДОЛОЙ- всех патриКотов ЧИНА, ЖАБЫ и БАБЛА,и всех прочих-МЫ жить достойно ХОЧЕМ.хи-хи!!!

Привет из Беловежской пущи-вам шлёт Лука Избушкинъ)))
Valeriy   | 14.10.2008 22:25
Ну вот и приехали. Совсем недавно я писал о проблемах Украины с Польшей. Да, мы тоже очень близки, да наши корни настолько перемешались, что иногда не понятно то ли поляк, то ли русский, то ли украинец. Но давайте жить все вместе дружно. Между прочим, для того что бы научиться жить дружно совсем не надо ехать в Америку. Уж если они с неграми научились жить, то что мешает нам?
  | 15.10.2008 13:40
Пам'ять.
Ще років 100 мучити буде. А там склероз – і все забудеться.
Гетьман   | 17.10.2008 14:38
Він мене фізику в Інституті вчив. Собака. Відправив на комісію за те що я йому довів що правильно рішив задачу а він мені постатвив ноль балів за неї і відповідно трояк на екзамені виходів. Отож я показав йому поетапно правильне рішення, а він тоді мені з усіх решти познімав і відправ на комісію.

І ще в групі одразу любимчиків намагався завести, але для нас це більше смішно було чим заведно, не та група попалась.

Взагалі людина довіри одразу не викликала, а тим більше депутат.