Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
7
Рейтинг
7


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
1

Сьогодні – 30-ті роковини загибелі Александра Галіча

Олена Олійник | 15.12.2007 22:07
Когда я вернусь...
Ты не смейся, когда я вернусь,
Когда пробегу, не касаясь земли,
по февральскому снегу,
По еле заметному следу – к теплу
и ночлегу -
И вздрогнув от счастья, на птичий твой зов оглянусь -
Когда я вернусь,
О, когда я вернусь!...
Коментарі
Олекса Косар   | 15.12.2007 22:51
були часи...
  | 15.12.2007 22:53
И все так же, не проще, век наш пробует нас: Можешь выйти на площадь? Смеешь выйти на площадь? В тот назначенный час...
  | 15.12.2007 22:59
И не к терновому венцу колесованьем, а как поленом по лицу – голосованьем...
Мы не забудем этот смех и эту скуку! Мы поименно вспомним тех, кто поднял руку.
  | 15.12.2007 23:35
на жаль випадково -1 замість +1.: ((
Олена Олійник   | 15.12.2007 23:37
Нічого, але цікаво, як Вам вдалося проголосувати незареєстрованим?
Странник   | 15.12.2007 23:57
Олена Олійник | 15.12.2007 23:37
Нічого, але цікаво, як Вам вдалося проголосувати незареєстрованим?
=========
Ти прямо СБУ.:)
+1
Олена Олійник   | 16.12.2007 00:04
Странник:

А я думала, це саме ти з виховальною метою ходиш по всіх моїх лінках і ставиш мінуси:)
Олекса Косар   | 16.12.2007 00:51
Олена Олійник:
Странник:

А я думала, це саме ти з виховальною метою ходиш по всіх моїх лінках і ставиш мінуси:)
Вибачте, що втручаюся, але, Олено, мені також здається, що Странник ходить по Ваших слідах...
Олекса Косар   | 16.12.2007 00:52
і не відомо з якою метою...
Олена Олійник   | 16.12.2007 00:56
Олекса Косар:
Облишимо Странника.
А от Ви, Олексо, завжди все робите, щоб мене налякати.:)
Та я не боюся. Ви добрий...
  | 16.12.2007 01:17
...Ей в тягость... Да нет, ей не в тягость, привычно, как росчерк пера. Ах, если бы только не август, не чортова эта пора!
Олена Олійник   | 16.12.2007 01:22
Незарегистрированный пользователь | 16.12.2007 01:17
...Ей в тягость... Да нет, ей не в тягость, привычно, как росчерк пера. Ах, если бы только не август, не чортова эта пора!
Це Ахматова, нібито.
?
  | 16.12.2007 01:27
Олена Олійник:

Он пел это. "Той черной порой, той неверной..."
  | 16.12.2007 02:46
...Хоть иногда – подумай о других!
Для всех – равно – должно явиться слово.
Пристало ль – одному – средь всеблагих
Не в хоре петь, а заливаться соло?!

И не спеши.
Еще так долог путь.
Не в силах стать оружьем – стань орудьем.
Но докричись хоть до чего-нибудь,
Хоть что-нибудь оставь на память людям!
  | 16.12.2007 18:46
Все вірно, – і світла пам'ять поету...

Не для очорнення, а для об'єктивності, ну дуже усопший не любив тих українців, що боролися за незалежність.
Зараз не маю бажання шукати, але є відповідний вірш майстра.
На жаль...