Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Козацтво від витоків до сьогодення (історичні періоди)

Анатолій Грива | 10.10.2007 23:12

7
Рейтинг
7


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
3

За часів Української гетьманської держави Український козацький етнос сформував українську націю і живив її своєю силою духу аж до 1991 року, тим самим допомагаючи вистояти, перегорнувши всі трагічні сторінки своєї історії, і зараз виводить націю на шлях звитяги і розвитку.

Козацтво від витоків до сьогодення (історичні періоди)
Що таке КОЗАЦТВО?

Яка його роль у становленні Української державності?

Які перспективи його розвитку?

Яким буде козацтво в Україні у XXI столітті?

Сьогодні напередодні Дня Українського козацтва є можливість поглянути на цей феномен Української нації, на його історичний шлях базуючись на інформації зібраній в цій новій книзі, яку можна знайти в книгарні "Наукова думка" на вул. Грушевського, 4.

У ній подається хронологія історичних подій, в яких брали участь українські козаки за останні дві тисячі років (християнський період), що допоможе читачу визначити передумови розквіту української козацької ідеї, причини її пригнічення в різні історичні періоди під впливом зовнішніх і внутрішніх факторів, унаочнює діяльність особистостей – як лідерів козацтва, так і інших державних діячів – шляхом хронологічного подання їх військово-політичних перемог і поразок, жертовних вчинків заради святої справи. У ній висвітлюється правонаступництво сучасної України та її Збройних Сил.

Виношу обговорення цих питань на широкий загал...

Коментарі

© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua