Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Україна   українці   цивілізація   Єгипет   фараони   праукраїнці   скіфи   скіти   орії   арії   шумери   Еллада   античність   Індія   семіти   Джавахарлал Неру   Сонце   Сварог   прадавні вірування   Є   Є!
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
7

Українська цивілізація... в Єгипті: сенсаційні сторінки національної історії

Юрій Самсон | 30.08.2007 20:10
Наявність на території України найдавнішого на планеті релігійно-наукового комплексу Кам'яна Могила (ХІІ-ІІІ тис. до н. е.) та найдавнішої держави Аратти (V-III тис. до н. е.) свідчить про те, що українська цивілізація є однією з найдавніших у світі.
Коментарі
Сезам   | 30.08.2007 20:36
Дуже цікава стаття на надзвичайно змістовну тему. Дякую, пане Юрію. Сподіваюсь що далі з"являться статті про стосунки наших предків з Індією та Азією до Різдва Христового. Там теж багато про що можна написати.
Ekain   | 30.08.2007 21:14
Маячня.
Птах, Ра – це умовні читання, юо справжні невідомі.Більш-менш чвірогідно розшифровуються лише приголосні.Бог сонця Ра насправді писався двома приголосними "р" та гортанний приголосний,що в семітських мовах зветься "айн".За традицією єгіпртологи замість "айна" ставлять "а".У трудах італійського єгіптолога Антоніо Лопрієно, німецького Фехта та інших робились спроби реконструкції голосних порівняльно-історичним методом та вивченням клінописних текстів з єгипетськими іменами.Вони отримали, що Ра напрравді був рі (айн) у.Якщо айн умовно читати як г (це ближче ніж а), то буде рігу. Ка – ку) – де) – гортанний вибух на кшталт семітського алефа. Птах – насправді був Питах.
Ekain   | 30.08.2007 21:17
Нічого українського у цих назвах. А птах Рух – це з арабської доісламської міфології. Жодного стосунку до стародавніх єгиптян.
Вся це псевдонаукова трипільщина-аратщина. Шкода, що таке друкує УМ та на початку президентства щось таке було у Ющенка. Поваги це не додає. Лише доводить, що у школі погано вчились та нічого поза програмою не читали.
Юрій Самсон   | 30.08.2007 21:34
Сезам:
Дякую. Але то варто подякувати також дослідникам, які займаються тією проблематикою. Мої скромні дослідження, скромно дотичні до теми,можна почитати у статтях про те, як українці створювали свою мову.
Маю надію, що з часом матиму час і натхнення заглибитись до цієї тематкии більш детально.
Олекса Косар   | 30.08.2007 22:36
Є матеріали й інших дослідників про витоки індоєвропейських народів із подніпрянщини. шкода, що наші відповідні державні інститутуції, слабко, або майже зовсім не реагують на це, в смислі поширення цих знань.
Ekain   | 30.08.2007 22:47
шкода, що наші відповідні державні інститутуції, слабко, або майже зовсім не реагують на це, в смислі поширення цих знань.
Це дійсно шкода, бо дана стаття поширює не знання, а щось їм протилежне.
Якби цим займались вчені, популяризовали б науку, то менше б людей гаяли б час на таку псевдоукову маячню, що містиття у статті за наданим лінком.
Юрій Самсон   | 31.08.2007 08:29
Ekain:
Друже!
Чесно кажучи, не розумію, чому Ви так категорично й агресивно поставилися до статті, на яке я дав посилання:))
Я й сам не все там сприймаю, деякі моменти безперечно "притягнуті за вуха", але загалом те, що досліджувати українську цивілізацію у контексті однієї з найдавніших у світі – абсолютно підтримую!
Сергей Горчаков   | 31.08.2007 13:06
кушани були трипільцями: високі, світлоокі, русяві, ходили у вишиванках та "гуцульських" шапках, говорили праукраїнською мовою і будували церкви, які звалися "ступами".
маячня!
за антропологичним типом трипільці нагадували сучасних армян.
Що таке українська цівілізація? Ілюзія. Найгірше, що саме ціми ілюзіями живиться сучасна народна думка.
Доречніше було б досліджувати слов янскі, руські корені народу України.
  | 5.09.2007 16:51
На мій погляд, не можна вважати їх українцями. Очевидно ті люди або вимерли, або переїхали кудись.
  | 3.12.2007 10:26
Сезам:
Дякую за те, що прочитали мою статтю!:)
Якщо цікавлять й інші мої матеріали, пишіть:)
ВАЛЕРІЙ БЕБИК, Університет "Україна"
  | 3.12.2007 10:36
Незарегистрированный пользователь:
Весь народ не міг кудись переїхати чи вимерти. Принаймні, такий чисельний, як український (у трипільців було по 18-20 дітей!)... Ті ж самі арії та орії, які є нащадками трипільців, розселилися по світу, а потім поверталися як індо-арії, елліни, варяги тощо...
ВАЛЕРІЙ БЕБИК,
Університет "Україна",
bebyk@vmurol.com.ua
  | 3.12.2007 10:36
Незарегистрированный пользователь:
Весь народ не міг кудись переїхати чи вимерти. Принаймні, такий чисельний, як український (у трипільців було по 18-20 дітей!)... Ті ж самі арії та орії, які є нащадками трипільців, розселилися по світу, а потім поверталися як індо-арії, елліни, варяги тощо...
ВАЛЕРІЙ БЕБИК,
Університет "Україна",
bebyk@vmurol.com.ua
  | 3.12.2007 10:57
Додатково пропоную почитати:
1. Бебик В. Глобальна українька ідея // Урядовий кур"єр, 25.04.2007.
2. Бебик В. Глобальна українська цивілізація // Голос України, 06.06.2007.
3. Бебик В. Як орії з Греції Елладу зробили // Голос України, 17.10.2007.
4. Бебик В. Українська ідея як чинник формування національної свідомості: культурно-цівілізаційні аспекти // ВІЧЕ.- 2007.- N14 (том ІІ).- с. 3-6.
З повагою,
ВАЛЕРІЙ БЕБИК,
Університет "Україна",
bebyk@vmurol.com.ua
  | 4.06.2008 23:39
Шановне панство. На тему такої давньої української історії пропоную переглянути матеріали сайту www.vistrya.if.ua – проект "вкрадена історія". До речі, відвідуваність сайту трохи більше тисячі на день, тобто, люди читають і взагалі варто почитати.
  | 23.11.2008 00:12
ANONIM:
Ти такий самий ідіот, як і вони. Щойно прочитав там про цивілізацію шумерів...дуже принизливо. Ті хто працював над сайтом "Вістря" – взагалі не обізнані на історії, роблять з України – центр всесвіту.