Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
7
Рейтинг
7


Голосів "за"
14

Голосів "проти"
7

Коментарі
Beware   | 24.08.2007 21:21
Чудова архітектурна споруда для Києва зовсім не типова. Взагалі, я так бачу, що Києву нічому заздрити ні Відню ні Парижу ні Лондону. Правда, у Відні та кам"яна філіграна виглядає неймовірною. Як можна зробити такі визерунки на камені? Вражає. Звичайно, все те будувалося віками. Дуже дякую за можливість побачити Києв Вашими очима.
Славович   | 26.08.2007 14:40
Я, честно говоря, не видел в Киеве этот костел. Если когда-нибудь снова буду у Вас, покажи, будь ласка, где он находится. Как говорили древние – Vita brevis, Ars longa. Спасибо за напоминание о том. для чего мы живем.
Славович   | 26.08.2007 14:42
Да, кстати, в Таллинне есть собор под названием Niguliste (Это Николай на их языке).
Пэтлюра   | 29.08.2007 09:56
я по фотографии сразу и не понял, что это киев, подумал "хермания"...
Александра   | 29.08.2007 15:12
Славович:
Я, честно говоря, не видел в Киеве этот костел. Если когда-нибудь снова буду у Вас, покажи, будь ласка, где он находится. Как говорили древние – Vita brevis, Ars longa. Спасибо за напоминание о том. для чего мы живем.
Конечно покажу.
Олена Олійник   | 27.10.2007 14:00
Дуже приємний Ваш інтерес, панове.
І дуже б не хотілося, аби ви розчарувалися, якщо приїдете. Костел насправді дуже невеличкий, а розташований так, що його майже і не видно. Та воно не зменшує його художніх та архітектурних принад. Я його обожнюю з дитинства.

До речі, з Ваших репортажів давно вже зрозуміло, де Ви живете, Александра.
Tigra   | 13.11.2007 10:48
Очень интересно и очень красиво. Своди нас с Тёмкой туда как-нибудь, а то мы сами не выберемся.
Александра   | 26.11.2007 10:07
Tigra:
Очень интересно и очень красиво. Своди нас с Тёмкой туда как-нибудь, а то мы сами не выберемся.
Да, конечно, можно пойти, очень красивое здание.