Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-6
Рейтинг
-6


Голосів "за"
28

Голосів "проти"
34

Коментарі
Хандусенко   | 5.07.2007 17:41
Незарегистрированный пользователь:
Хандусенко:
Которого? Я знаю как минимум трёх русских писателей с такой фамилией.
.
С.
Не смішіть. У такому контексті запитання "которого" виглядає як зубоскальство. Аж занадто ясно, що в даному контексті найдоречніший таки Лев, а не інші.
Ну и на каком же языке писал классик русской литературы? Вы хотите сказать на французском "Война и мир" написана?
Хандусенко   | 5.07.2007 17:48
Незарегистрированный пользователь:
Хандусенко:

А ещё я знаю, что Шевченко вёл дневники на русском языке.

.
С.
"Якби ви вчились так, як треба..."
То може би знали, що Шевченко свої "Днєвнікі" призначав для ПУБЛІКАЦІЇ, це намічалась книга. Ну а прозу тоді у вашій улюбленій Расєї було ЗАБОРОНЕНО видавати українською. Отож і писалась ця прозова книга по-московськи.
Якби ви вчились иак, як треба...
Запрет касался только учебников. Художественная литература запрету не подлежала.
  | 5.07.2007 17:53
Хандусенко:
Ну и на каком же языке писал классик русской литературы? Вы хотите сказать на французском "Война и мир" написана?
С.
Ви вже вибачайте, але ви таки досить швидко надокучаєте своїм ніби нерозумінням чи може справді нерозумінням. Я ж вам що сказав від початку – що московська верхівка користувалася французькою, на другому місці для них була церковна, а народну обзивала "мужіцкой". Тому й літературна у них така. Лев Толстой – чудесне тому підтвердження.
Все. Мені з вами стало скучно говорити.
Хандусенко   | 5.07.2007 17:59
Незарегистрированный пользователь:
Тому й літературна у них така. Лев Толстой – чудесне тому підтвердження.
Какая у "них" литература? И что подтверждает Лев Толстой?
  | 5.07.2007 18:17
Хандусенко:
Незарегистрированный пользователь:
Тому й літературна у них така. Лев Толстой – чудесне тому підтвердження.
Какая у "них" литература? И что подтверждает Лев Толстой?
великая, ес-но...
IoannKo   | 5.07.2007 18:34
Незарегистрированный пользователь: Шевченко свої "Днєвнікі" призначав для ПУБЛІКАЦІЇ, це намічалась книга...
Це щось нове у шевченкіаді. Ви поділіться цим з робітниками музею Шевченка у Києві. Бо вони іншої думки.
А у них під руками оригінали...
IoannKo   | 5.07.2007 18:39
Незарегистрированный пользователь:
є півтора мільярда китайців. НЕ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ! Уявляєте?! По вашому Бог створив їх виключно для того, щоб повергнути в пекло?
На цей докір є стандартна відповід Катехизи. Навіть кандидат до вступу у семінарію Вам відповість.
Краще не тягніть це у тему, якщо не знаєте. Воно тут зайве.
А. Н. Онимченко   | 6.09.2007 19:36
Про "благодатный огонь" сильно, очень убедительное доказательство того, что бог – православный. Сам-то ты видел как этот огонь "благодатно" появляется? Это может считаться фактом, если мы будем верить такому достоверному и беспристрастному источнику, как православные священнослужители.
Хандусенко   | 7.09.2007 14:49
А. Н. Онимченко:
Про "благодатный огонь" сильно, очень убедительное доказательство того, что бог – православный. Сам-то ты видел как этот огонь "благодатно" появляется? Это может считаться фактом, если мы будем верить такому достоверному и беспристрастному источнику, как православные священнослужители.
Самое интересное, что национально-озабоченные и Православие – несовместимы. Почему? Да потому, что для них то, что сотворил Бог важнее и выше самого Бога.
boroda   | 24.10.2007 15:49
Для Х-ко:
http://svetiteni.com.ua/2007/08/27/anna-polyansraya-andrey-krivov-ivan-lomko-brigada-za-rabotoy/
А може на Канатчіковой дачє інтернет замість галоперідолу прописано?
  | 24.06.2008 10:43
Та всім зрозуміло, що російська мова запозичена. Спочатку з Болгарії Києвом. Утворився такий собі русько-болгарський суржик, який став літературною мовою Русі. А потім Москва умовно взяла цей суржик за основу своєї літературної мови. Але очевидно, що не у чистому вигляді, а знову таки у формі суржика. Причому руська складова була вихолощена, натомість набрано повно неслов'янських місцевих московських слів і форм.

В української мови зовсім інший шлях. Основа нашої мови народна і всі це знають. Літературна мова було створена на основі полтавського діалекту руської мови. А руська мова була розмовною мовою Русі.