Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-6
Рейтинг
-6


Голосів "за"
28

Голосів "проти"
34

Коментарі
  | 5.07.2007 16:27
Хандусенко:
Особенно это интересно в свете того,
что церковно-славянский язык лежит в основе русского литературного
языка.
С.
Московська літературна мова – одна з небагатьох у світі, що виникла не на основі мови свого народу, а на основі достатньо зрозумілої, але чужої. Оскільки церковнослов'янська в її київському різновиді була московитам достатньо зрозуміла – це раз. А на два буде те, що верхівка в Московії тоді взагалі користувалася французькою, а своєї місцевої толком і не чула. Тож їм було якось до лампочки, що літературна не така, як народна. Більше того, вони її чули навіть частіше, ніж народну – в церкву ж ходили!
Хандусенко   | 5.07.2007 16:27
Незарегистрированный пользователь:
Статья лишний раз показывает, что Вы таки МРАКОБЕС, любящий к тому-же все поставить с ног на голову.
Обоснуйте, пожалуйста.
Хандусенко   | 5.07.2007 16:31
Незарегистрированный пользователь:
С.
Московська літературна мова – одна з небагатьох у світі, що виникла не на основі мови свого народу, а на основі достатньо зрозумілої, але чужої. Оскільки церковнослов'янська в її київському різновиді була московитам достатньо зрозуміла.
Я Вам предоставил доказательства, что "московский язык" на самом деле киевский. Вы можете себе представить, чтобы чужой язык стал основой для всех грамотных граждан страны? Да так, что на нём до сих пор говорят.
Хандусенко   | 5.07.2007 16:34
Незарегистрированный пользователь:
С.
А на два буде те, що верхівка в Московії тоді взагалі користувалася французькою, а своєї місцевої толком і не чула. Тож їм було якось до лампочки, що літературна не така, як народна.
Все канцелярские дела в стране велись на каком языке? Писатели издавали произведения на каком языке?
  | 5.07.2007 16:44
Хандусенко:
[Я Вам предоставил доказательства, что
"московский язык" на самом деле киевский. Вы можете себе представить,
чтобы чужой язык стал основой для всех грамотных граждан страны? Да
так, что на нём до сих пор говорят.
С.
Слона я й не помітив! Чому? Бо його не було, нема у вас жодних ДОКАЗІВ, а є тільки ТВЕРДЖЕННЯ. Це раз. А стосовно "прєдставіть" – нема потреби "прєдставлять" – достатньо знати географію, а з неї Латинську Америку. Подивіться через Гугл, легко знайти дані про населення і мови.
  | 5.07.2007 16:46
Хандусенко:
[Я Вам предоставил доказательства, что
"московский язык" на самом деле киевский...
С.
Не "кієвскій", а ПРИЙШОВ ЧЕРЕЗ КИЇВ. Ви можете зрозуміти різницю?
  | 5.07.2007 16:51
Хандусенко:
Писатели издавали произведения на каком языке?
С.
Ви Толстого читали? Ну і на якому "язикє" він писав?. А як говорив він сам? А його герої?
Ну а канцелярії СКРІЗЬ починали писати виключно тою ж мовою, що й церква. В умовах Московії, природно – церковнослов'янською. У Польщі – латиною. Було би в Московії католицтво – у канцеляріях теж писали би спочатку латиною.
Хандусенко   | 5.07.2007 17:16
Незарегистрированный пользователь:
Хандусенко:
[Я Вам предоставил доказательства, что
"московский язык" на самом деле киевский...
С.
Не "кієвскій", а ПРИЙШОВ ЧЕРЕЗ КИЇВ. Ви можете зрозуміти різницю?
Неужели? А в Киев он как попал?
И ещё. Говорить о языке и не учитывать его носителей – нонсенс.
Хандусенко   | 5.07.2007 17:19
Незарегистрированный пользователь:
С.
Ви Толстого читали? Ну і на якому "язикє" він писав?. А як говорив він сам? А його герої?
Которого? Я знаю как минимум трёх русских писателей с такой фамилией.
А ещё я знаю, что Шевченко вёл дневники на русском языке.

Було би в Московії католицтво – у канцеляріях теж писали би спочатку латиною.
Бог миловал. Латинская ересь до нас не докатилась.
Хандусенко   | 5.07.2007 17:20
Незарегистрированный пользователь:
С.
Слона я й не помітив! Чому? Бо його не було, нема у вас жодних ДОКАЗІВ, а є тільки ТВЕРДЖЕННЯ. Це раз. А стосовно "прєдставіть" – нема потреби "прєдставлять" – достатньо знати географію, а з неї Латинську Америку. Подивіться через Гугл, легко знайти дані про населення і мови.
Часть доказательств здесь:
http://www.narodnapravda.com.ua/rus/history/468cdc733eb3c/
  | 5.07.2007 17:25
Хандусенко:

А ещё я знаю, что Шевченко вёл дневники на русском языке.

.
С.
"Якби ви вчились так, як треба..."
То може би знали, що Шевченко свої "Днєвнікі" призначав для ПУБЛІКАЦІЇ, це намічалась книга. Ну а прозу тоді у вашій улюбленій Расєї було ЗАБОРОНЕНО видавати українською. Отож і писалась ця прозова книга по-московськи.
Якби ви вчились иак, як треба...
  | 5.07.2007 17:28
Хандусенко:
Которого? Я знаю как минимум трёх русских писателей с такой фамилией.
.
С.
Не смішіть. У такому контексті запитання "которого" виглядає як зубоскальство. Аж занадто ясно, що в даному контексті найдоречніший таки Лев, а не інші.
  | 5.07.2007 17:32
Хандусенко:
Бог миловал. Латинская ересь до нас не докатилась.
С.
Фе, неінтелігентно! Не тримайте Бога за дурня, бо Він же таки один, навіть для китайців! Коли вам хочеться сказати щось таке – згадуйте, що є півтора мільярда китайців. НЕ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ! Уявляєте?! По вашому Бог створив їх виключно для того, щоб повергнути в пекло?
Хандусенко   | 5.07.2007 17:39
Незарегистрированный пользователь:
Хандусенко:
Бог миловал. Латинская ересь до нас не докатилась.
С.
Фе, неінтелігентно! Не тримайте Бога за дурня, бо Він же таки один, навіть для китайців! Коли вам хочеться сказати щось таке – згадуйте, що є півтора мільярда китайців. НЕ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ! Уявляєте?! По вашому Бог створив їх виключно для того, щоб повергнути в пекло?
Пути Господни неисповедимы. Я могу утверждать только одно – Благодатный Огонь у Гроба Господня нисходит только на свечи православного священника.
Хандусенко   | 5.07.2007 17:39