Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Варшавский процесс   Бандера   ОУН-УПА   ОУН   УПА
-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
9

Коментарі
  | 17.06.2007 18:12
Навіть не читаючи статтю і не знаючи про що в ній, відповідаю однозначно: ми за ОУН. Ми це наша родина з п"яти чоловік. Слава героям!!! Олена Полтава
Бровко Владимир   | 17.06.2007 18:37
Незарегистрированный пользователь:
Пані Олена!
Жаль, що Ви не прочитали цю статтю. Бо вона про забутих українських героів. Чию память скомпроментували нинішні політичні діячі від ОУН-УПА.
І сама ця стаття приурочена до чергової річниці з визначної дати в історії ОУН.
  | 17.06.2007 19:07
терористів на гіляку..., не залежно від того аль-каїда це, чи оун-упа...
  | 17.06.2007 20:38
Дякую пану Бровку за правду. У будь-якій країні борці за свободу своєї нації з загарбниками та окупантами всих мастей – це герої. Українським ГЕРОЯМ, живим і мертвим, СЛАВА! Олександр.
Сергей Ковалёв   | 17.06.2007 20:43
Забагато букв, але на мою особисту думку ОУН-УПА – злодії.
  | 17.06.2007 20:43
Незарегистрированный пользователь:
Дякую пану Бровку за правду. У будь-якій країні борці за свободу своєї нації з загарбниками та окупантами всих мастей – це герої. Українським ГЕРОЯМ, живим і мертвим, СЛАВА! Олександр.
слава олексанру та іншим героям, поки живим...
  | 17.06.2007 20:44
Сергей Ковалёв:
Забагато букв, але на мою особисту думку ОУН-УПА – злодії.
+1
  | 18.06.2007 10:14
Незарегистрированный пользователь:
Сергей Ковалёв:
Забагато букв, але на мою особисту думку ОУН-УПА – злодії.
+1
В статті названо таких, як ви "хрунями".
Дмитро_Суми   | 18.06.2007 16:44
В конце статьи оранжевые Майданы приравниваются к бело-синим. Ну ничего себе... Статья длинная, много каких-то никаких абзацев, предложений. А героях ОУН-УПА можно было и получше написать. Поставил + всё-равно.
Петро Гiренко   | 19.06.2007 12:16
Дуже цикаво! Дякую, пане Володимире!
  | 14.08.2007 18:05
Дякую за статтю. Вкотре переконався, що люди ці були терористи без принципів. Занадто багато спільного із російськими соціал-ревлюціонерами – Савінковим, Сталіним,Троцьким, Леніним.

Підбіг зі спини, у голову з револьверу – бац. І все, герой!