Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги
музей радянської окупації   меморіал   Є   Є!
1
Рейтинг
1


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
9

В Києві створено і функціонує

Юрій Самсон | 4.06.2007 11:43
Основою музею є унікальна на всьому пост-радянському просторі експозиція "Забуттю не підлягає": хроніка комуністичної інквізиції 1917-1991".
Коментарі
Дмитро_Суми   | 4.06.2007 13:21
Буду в Киеве-зайду обязательно.
Юрій Самсон   | 4.06.2007 13:59
Дмiтро:
Обов'язково зайдіть, Дмитре!
  | 4.06.2007 20:25
Unique
Офіційний початок роззомбування як необхідна передумова руху до цивілізації...
Збір інформації, синтез, аналіз, власні висновки – абсолютно незвична і нова процедура для людей радянських. Але необхідна.
  | 4.06.2007 22:31
Хуйня ваш музей, мовнюки конченые.
Дмитро_Суми   | 5.06.2007 00:13
За что люблю москалей, так это за стиль! Зайдите на любой московский форум – там один мат стоит. И они ещё говорят о том, что хохлы – дикие. Ласкаво просимо,москалики! Продолжайте показывать свою быдляцкую сущность.
Юрій Самсон   | 5.06.2007 09:38
Незарегистрированный пользователь:
Принаймні Ви, немовник чи як?, читаєте "Народну правду". Це вже прогрес. Можливо, зі статей поповните свій словниковий запас. Бажаю Вам успіхів у інтелектуальному розвиткові!
BoT(?)   | 5.06.2007 17:37
Незарегистрированный пользователь:
Хуйня ваш музей
Схожу посмотрю, но думаю, что так оно и есть.
  | 6.06.2007 22:36
Unique

Істерика цілком очікувана, але правда про минуле – одна. І з нею доведеться змиритися, як змирилися в Прибалтиці, в Європі. Вона тепер загальнодоступна. Правда про Другу Світову, про голодомори, про ГУЛАГ і геноцид. В здорових людей вона ніколи не викликала істерики.
А психологічного шоку – не уникнути. Я теж був піонером, що ніяк не зобов'язує мене помирати зомбі...
...В Росії дійсно матом "нє ругаются. На ньом там разговарівают". Даун – він і є даун: від батьків-алкоголіків народжений.
"Схожу посмотрю, но думаю, что так оно и есть." – сходи, подивись, "Ледокол" Суворова (Верзуна) почитай, думати пробуй...
BoT(?)   | 7.06.2007 12:04
[BК Unique]:
Я читал всего Суворова, для общего развития, к его "шедеврам" отношусь скептически. Прочтите кроме "Ледокола" "Очищение" и "Спецназ" занимательные книги.
думати пробуй..., але правда про минуле – одна.
Правда не бывает одна. У каждого она своя и то, что для одних правда для других ложь или предательство.
  | 29.06.2007 18:22
музей нормальний. правда, мало експонатів й приміщення невеличке