Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Путін Жори Ключника

Путін Жори Ключника

museum-ukraine | 28.10.2016 11:33

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Жорин Путін не викликає ні страху, ні огиди. Швидше жаль. Співчуваємо його хворобливим комплексам і сумуємо за сотнями тисяч людей, до смерті яких він причетний. Українцям цей образ зрозумілий. Скоро три роки, як йде війна. І чеченам, грузинам, сірійцям... А от росіянам варто відволіктися від телевізора і гарненько придивитися

Путін Жори Ключника
Відомий дослідник Жора Ключник системно вивчає образ таваріща Путіна. Зробив чимало особистих відкриттів, якими постійно ділиться з громадськістю. Просто поширюючи власні карикатури.

Ефект вражаючий! Кількість поширень через соціальні мережі, публікації на сайтах, в пресі, на телебаченні вже неможливо порахувати. Якось стрімко і непомітно Георгій Ключник відбувся як справжній народний художник.

Працює на аудиторію у кілька десятків мільйонів читачів!
І ніякого офіційного визнання. Лише скромний статус художнього директора журналу "Музеї України" і маленького Музею плакату. Нам вдалося організувати лише одну виставку карикатур Жори Ключника у вже розгромленому Музеї української пропаганди на столичній Троєщині. Кілька разів намагалися провести виставки в державних музеях – не дозволили. Повезли у прифронтові музеї Донбасу – категорично заборонили – вищий рівень терористичної загрози.

Отож, хмельниччанин Жора так і залишається на власному сайті, в соцмережах і на скромних ресурсах, що гуртуються довкола журналу "Музеї України". І тут цілком вистачає уваги журналістів, народної підтримки, міжнародного резонансу. Критики визнають, що художній образ Владіміра Владіміравіча у Жори вийшов особливо вдалим. Щось таке глибинне підмітив... У будь-якому разі, Путін Жори Ключника вже перетворився на мистецтво.

Став частиною світової історії. Інша справа, в якій трактовці...
Жорин Путін не викликає ні страху, ні огиди. Швидше жаль. Співчуваємо його хворобливим комплексам і сумуємо за сотнями тисяч людей, до смерті яких він причетний. Українцям цей образ зрозумілий. Скоро три роки, як йде війна. І чеченам, грузинам, сірійцям... А от росіянам варто відволіктися від телевізора і гарненько придивитися до характерних рис свого Вождя, які так талановито підмітив Георгій Ключник. І зробити правильні рішучі висновки.

Бажано, найближчим часом...

Марна справа очікувати відкриття офіційної виставки Жори Ключника – забанять. Але, є принтери. Роздрукуйте, сформуйте міні-виставку, розмістіть десь в коридорах офісів. А краще партійних. Тоді про політичне спрямування вашої політсили і говорити нічого не треба...

Жорі – творчих успіхів!

Віктор Тригуб, директор Музею плакату при журналі "Музеї України"


© 2007 - 2012, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua