Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
13
Рейтинг
13


Голосів "за"
26

Голосів "проти"
13

Коментарі
  | 5.04.2009 14:00
Ґы...
____________________
Манкурт
  | 5.04.2009 14:01
Это, несомненно, самая лучшая свидомитская нотатка за всю историю НП.

УЛАSSА НЭ СПЫНЫТЫ
  | 5.04.2009 14:04
ANONIM:
Это, несомненно, самая лучшая свидомитская нотатка за всю историю НП.

УЛАSSА НЭ СПЫНЫТЫ
нэт...хвороба проҐресує
  | 5.04.2009 14:06
то ли исчо будет --ЁЁёй...
Улас Золотоноша   | 5.04.2009 14:10
Ми вас вітаємо, москалики з манкуртами та всякими яничарами! Ви працюєте насправді на благо нашої української України, показуючи своїм печерним невіглаством свою випадковість на цьому світі...:))))
  | 5.04.2009 14:27
Хочу підкреслити,що "уласів" не набереться по цілісенькій Україні 1,5%.А ось затуліних,чорномирдіних,маркових... добрих 70%.
То як улас,надалі жовччю будеш сходити...?.Чим більше твоя печінка працює,тим більше будуть затуліних...Дуже скоро прийдеться тобі ховатись від затуліних...
Ой скоро...слимачок трипільський...начувайся...по одній волосині твою бороду обскубаємо...
  | 5.04.2009 14:34
Браво!Заметка просто КЛАСС!Форумчане,ежели оранжевые так громко вопят о России,значит в России все ОК!Чем больше враги хвалят,тем больше негараздов в стране.
Чем успешнее дела в России,тем больше ВОНИЩИ от свидомитов.Их на это учили и за это им платят.Правда в последнее время маловато,но они хоть это должны отрабатывать.
Поэтому Золотоноша ПИШИ ЕЩЕ!
Ты как лакмусовая бумажка (туалетная).Чем больше СЕРИШЬ,тем дела в России УСПЕШНЕЕ!
  | 5.04.2009 14:36
Ммммдаааа...Улас,а ви також відробляєте?
Взагалі певно всіх міряєте по своїй мірці?При совєтах продавався,тепер при"незалежній"...
Улас Золотоноша   | 5.04.2009 14:43
ANONIM:
Браво!Заметка просто КЛАСС!Форумчане,ежели оранжевые так громко вопят о России,значит в России все ОК!Чем больше враги хвалят,тем больше негараздов в стране.
Чем успешнее дела в России,тем больше ВОНИЩИ от свидомитов.Их на это учили и за это им платят.Правда в последнее время маловато,но они хоть это должны отрабатывать.
Поэтому Золотоноша ПИШИ ЕЩЕ!
Ты как лакмусовая бумажка (туалетная).Чем больше СЕРИШЬ,тем дела в России УСПЕШНЕЕ!
А де тут у мене про Росію?:))))
  | 5.04.2009 14:58
Ну наверно "черномырдины" работают послами в России от Украины?
Туалет ждет вас господин Золотоноша!И бумага туалетная ТАКже!!!
Улас Золотоноша   | 5.04.2009 15:05
ANONIM:
Ну наверно "черномырдины" работают послами в России от Украины?
Туалет ждет вас господин Золотоноша!И бумага туалетная ТАКже!!!
Грубіяне, в мене йдеться про ваших невігласів та ваших служок. До чого тут Росія – чи вас так засліпила скажена лють до нас, що літери не розбираєте?:))))
  | 5.04.2009 15:07
Ух... старый и давний знакомый ВИТкаченко,оказывается тут уже отирается!С Фразы поперли,так вы пан тут уже?Яйками дальше интересуетесь?Или они вам приелись?
Русофобством дальше занимаетесь?Куда вы уже ВСТУПИЛИ?Нет не в дерьмо,отнюдь нет...я имею ввиду в евросоюз,в НАТО...,Какими сплетнями теперь занимаетесь?Новую свидомую жену не нашли ли?Ведь старая в вышиванке не ходит,и вам не дает вышиванку с шароварами...Носите ли вы шаровары?Теперь свидомисть проверяется обязательным наличием желтых шаровар и голубой вышиванкой,в противном случае вы москаль або манкурт...Теперь настоящие украинцы (свидомые) в паспорте должны в рост фотографироваться в шароварах и вышиванке.Сделали ли вы это?Спешите...
  | 5.04.2009 15:11
ЧЕРНОМЫРДИН- посол великой страны,которая называется РОССИЯ!
Он служит интересам России.Нравится это Вам или нет.
И прекратите дерьмо лить на русских и Россию.Займитесь своей
  | 5.04.2009 15:21
УЛАSSЫКУ, паць-паць-паць.

Твоя нотатка должнав занять первое место в списке самых комментируемых публикаций НП.

УЛАSS везде первый!!!
Werwоlf   | 5.04.2009 15:26
Ну як не додати плюса за цей галас:

ЧЕРНОМЫРДИН- посол великой страны,которая называется РОССИЯ!
Он служит интересам России.Нравится это Вам или нет.
И прекратите дерьмо лить на русских и Россию.Займитесь своей
От і нехай далі служить "великой" від слова "большая" (тоб то за розмірами). Це аж ніяк не стосується того, що вашому служнику Чорномидіну дають відсіч ті, что служить Великій (від слова велич) Україні.
Так, завдяки Чорномирдіним, Затуліним та іншим з цієї когорти україниці просипаються віж сплячки розуму, роздивляються тих чудовиськ, що насправді є лише примарами.
Чим більше ви являєте сою суть – тим краще для України. Працюйте й далі з натхненням