Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
НАТО   Україна   РФ   Славко Вакарчук   ЄСМ
6
Рейтинг
6


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
1

Сенсація. Чиста правда – від першого слова до останнього – на сайті ЄСМ.

Олена Олійник | 1.06.2008 17:18
"Вакарчук намекнул: если Украина не вступит в НАТО, она вернется в Россию"
Коментарі
Vladimir   | 1.06.2008 17:56
Олена, а что это Вы такие ресурсы читаете?
Никита   | 1.06.2008 18:03
Обов"язкого треба такі ресурси знати і читати!
Олено, дуже дякую за лінк.
А в чому, на Ваш погляд, тут гумор? Сміятися над чим?
Никита   | 1.06.2008 18:25
Переглянув інші матеріали з української тематики, розміщені на цьому сайті. Там таки можна посміятися – рекомендую!
  | 1.06.2008 18:25
А в чому тут сенсація? Це ж кожній, хоч трошки розумній людині ясно. Відкрили Америку...
Никита   | 1.06.2008 18:39
Я так зрозумів: сенсація в тому, що на сайті ЄСМ розміщений правдивий матеріал – чиста правда – від першого слова до останнього – на сайті ЄСМ.
  | 1.06.2008 19:01
Ну, мабуть, це лише мені властиве сприйняття. Спробую пояснити.
І сенсація, і гумор в тому, що вони не дали жодної своєї оцінки, на відміну від всіх решти випадків, про що Ви саме й наголосили, Никита. Тобто, їм це не спало на думку – через очевидність безпрецедентної крамоли, як на них. Але в такому вигляді публікація є ніщо інше, як сама лише правда. Мені – смішно. Це відпочатку моя позиція – сміятися з них, бо лайна вони варті. Матчастиною, якщо вже є необхідність, нехай займається СБУ.
А час від часу заглядати стала ще від минулої осені. Тоді навіть злісний лежень про них писав, на що я розлютилася й зробила допис про безкоштовну рекламу цього обідраного балагану.
Але осад лишився:)
Олена Олійник   | 1.06.2008 19:02
Що моє, то моє (вище).
:)
Никита   | 1.06.2008 19:20
Олена Олійник:
їм це не спало на думку – через очевидність безпрецедентної крамоли, як на них. Але в такому вигляді публікація є ніщо інше, як сама лише правда.
Саме так, Олено!
Чудовий приклад, просто чудовий:
- маленький текст сам по собі
- з нашого погляду – це чисте золото правди
- з їхнього – чорна брехня

Чудова ілюстрація для нашої дискусії із Стрільцем на гілці Негативні риси українців.
Може б, і Ви висловились там? Прошу!
ЗаХар   | 1.06.2008 19:38
Олено-дякую +
Vladimir   | 1.06.2008 19:50
То, что для них слова Вакарчука – явная крамола, не требующая пояснений, очевидно. Они же в своем кругу общаются. на их сайт их единомышленники ходят. Юмор тут только в том, что Олена на их сайт зашла.
  | 1.06.2008 20:03
Vladimir, Ви абсолютно праві. Ну... вибачайте вже. А гуртом і за те (разом з Никитою), що не відповідаю на приват. Нема коли навіть прочитати.
Сподіваюсь до кінця дня впоратися.
: (