Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги
УПА   бандерiвщина   причина
37
Рейтинг
37


Голосів "за"
51

Голосів "проти"
14

Коментарі
Олена Олійник   | 20.07.2007 13:20
Блискуче! Самі написали?
Пайташ   | 20.07.2007 13:26
Олено?
А чому ви не вірите в талановитість нашої молоді?
Але, припустимо, не він – його товариш. Але і тоді Правнуку хвала, бо дав нам прочитати талановито написане. А те що Правнук знає і читав Ф.Кривіна вказує на його неординарне і аналітичне сприйняття світу. Бо кривіна в радянські часи не те що не любили, а затирали. Бо він писав правду. А правда -очі коле. А цього ой як не любили тодішні можновладці, але не люблять і сучасні, особливо східного і південного походження.
Елена Маркосян   | 20.07.2007 13:28
+1
Чудово:)))
Правнук   | 20.07.2007 13:29
Cкажемо так -
лiтературно обробив наявний
в полiському минулому факт.
Ну й дещо додав.
Дякую.
Олена Олійник   | 20.07.2007 13:55
Пайташ:
Олено?
А чому ви не вірите в талановитість нашої молоді?
Але, припустимо, не він – його товариш. Але і тоді Правнуку хвала, ... А те що Правнук знає і читав Ф.Кривіна вказує на його неординарне і аналітичне сприйняття світу. Бо кривіна в радянські часи не те що не любили, а затирали. Бо він писав правду. А правда -очі коле. А цього ой як не любили тодішні можновладці, але не люблять і сучасні, особливо східного і південного походження.
От лихо, ну чого Ви такі підозірливі! Де Ви знайшли іронію в моїх словах? Дивіться – автор її не знайшов. А Ви просто сьогодні не в доброму гуморі.
А в талановитість молоді я вірю щиро
До речі, я також читала Фелікса Кривіна
Пайташ   | 20.07.2007 15:14
Олена Олійник:
Пайташ:
Олено?
А чому ви не вірите в талановитість нашої молоді?
... А те що Правнук знає і читав Ф.Кривіна вказує на його неординарне і аналітичне сприйняття світу. Бо кривіна в радянські часи не те що не любили, а затирали. Бо він писав правду. А правда -очі коле.
От лихо, ну чого Ви такі підозірливі! Де Ви знайшли іронію в моїх словах? Дивіться – автор її не знайшов. А Ви просто сьогодні не в доброму гуморі.
А в талановитість молоді я вірю щиро
До речі, я також читала Фелікса Кривіна
А де ви знайшли слово іронія в моєму тексті? Я писав про вашу невіру в молодих талантів. А гумор в мене завжди добрий! І сьогодні також!
Олена Олійник   | 20.07.2007 15:25
Пайташ:
Годі. Щось не склалося в нашому діалозі від початку. Припинимо.

Ще раз дякую, авторе.
З того самого часу, як прочитала Ваш допис, надокучливо крутиться в голові один дуже непоганий мультик. Мабуть, всі знають:

"Или вот скажем, одна кружка была навечно прикована к стене... Нет, и это не нравится... ну вот, опять – собаки, кости... кру... А где кружечка?!... Ну и сказочка!!!?..."

:-)
Олег Ус   | 20.07.2007 16:51
Сколько книг "затертого советами" Феликса Кривина издано после 1991 года?
Ант.   | 20.07.2007 18:19
Розсудливо, добре і з гумором. Як у Остапа Вишні.
Як раз те, що зараз всім потрібно.
+1
Юрій Самсон   | 20.07.2007 18:33
Браво! Браво! Браво!
Хай ніхто не ображається, але це найкраще, що я читав за останній місяць на Народній правді!
Олекса Косар   | 20.07.2007 20:12
Дядьки не дурні були. Вони знали, що спочатку кружку на ланцюг, а потім і їх...
довіра   | 20.07.2007 20:39
Цікаво таки мені, а кому ж саме не сподобалося оповідання:))). Чи на "НП" всім й так зрозумілі їх прізвища?
довіра   | 20.07.2007 20:48
Мабуть ця "Кружка" є справжнім символом дійсно народної правди. Як на мене, то поява такого твору є дуже знаковою. Такий собі камертон смаку "Народної Правди" на майбутне.
Вітаю автора з гарною роботою.
  | 23.07.2007 18:11
Цитата из статьи ПРАВНУКА

"I тепер кожен, хто хотiв з тiєї криницi напитися, сповiщав про це все село"

Короче, сельчане, задолбанные звяканьем цепи и кружки, ночью сняли это счастье с колодца... и все начали, как кони, хлебать из ведра.

Ну, и где же мораль этой басни?
.
Правнук   | 23.07.2007 19:06